Bitcoin Ajandası

Bitcoin, Dogecoin, Ripple ve Ethereum’da Önemli Tavsiyeler!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin, Dogecoin, Ripple ve Ethereum’da Önemli Tavsiyeler!

Bitcoin, Dogecoin, Ripple ve Ethereum’da Önemli Tavsiyeler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Bitcoin, BTC’e yönelik 37.500 dolar üzerine çıkarak 700 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşmayı başardığı için önemli tavsiyeler geldi.

BTC fiyatında son artış Kripto piyasalarında büyük tasfiyeleri tetiklediği için bu alanda BTC, Dogecoin, Ripple ve Ethereum’da yüz milyonlarca dolarlık önemli tasfiyeler gerçekleşti. En son verilere bakılarak yapılan değerlendirmelerde, son 24 saatte 400 milyon dolardan fazla açık Kripto pozisyonu tarafından tasfiye edildi. Tasfiyeler, 70 milyon dolarlık short Ethereum pozisyonları ile birlikte yaklaşık 320 milyon dolarlık short Bitcoin pozisyonlarını içeriyor.

Bitcoin, Dogecoin, Ripple ve Ethereum’da Önemli Tavsiyeler!
Bitcoin, Dogecoin, Ripple ve Ethereum’da Önemli Tavsiyeler!

Önemli Tavsiyeler Arasında Yüz Milyonlarca Dolarlık Tasfiyeler

Bitcoin, öncü Kripto para birimi Salı günü yaklaşık 31.000 dolara kadar düşüş yaşadıktan sonra 10 Haziran’da bir toparlanma yaşadı. Bitcoin fiyatında olan son artış, BTC’nin Kripto pazarındaki etkiyle birlikte bir artışa neden oldu. Şu an için en değerli Kripto paranın pazar etkisi altında bu haftanın başında %41’den %43’e yükseliş yaşandı. Bir Blockchain izleme firması ve analitik sağlayıcısı olan Santiment, son zamanlarda büyük BTC adresleri tarafından Bitcoin birikiminde bir artış olduğunu vurguluyor.

Santiment: Bitcoin Balinaları Birikimlerini Yavaşlatmıyor Aksine Artırıyor!

Santiment konuya yönelik şu açıklamalarda bulundu:

“Bitcoin bugün 37.000 doların üzerine sıçradı, Ethereum ve altcoin’ler ise sabit kaldı. Sonuç olarak, BTC‘ye olan kalabalığın ilgisi 3 haftanın en yüksek seviyelerine yükseldi. BTC balinaları birikimlerini yavaşlatmıyor ve 1.000’den fazla BTC’ye sahip bu adreslerin elindeki tokenlerin yükseliş trendi devam ediyor.  Bu, boğalar için güçlü bir güven göstergesi, en önemli paydaşların çantalarını artırdığını görmek önemli…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir