Bitcoin Ajandası

Bitcoin Düşerken 5 Altcoin Haftaya Ralliyle Başladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Düşerken 5 Altcoin Haftaya Ralliyle Başladı!

Bitcoin Düşerken 5 Altcoin Haftaya Ralliyle Başladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Piyasa değerine göre en büyük kripto birimi olan BTC’nin düşüşü üzerine gelen piyasa da oldukça etkilendi. Üzerine bir de pek çok altcoin kırmızı tahtadan işlem görmeye başladı. Ancak, piyasa değerine göre Bitcoin düşerken 5 altcoin ilk 100’de değer artışına yer aldı.

Bitcoin düşerken 5 altcoin haftaya ralliyle başladı. Günün en çok değer görerek artan, yüzde 15.58 ile Revain oldu. Revain, geliştiricilerinden proje olarak hakkında yapıcı geri bildirim almaları sağlamak amacıyla tasarlandı. Ethereum Blockchain tabanlı token incelemelerinde kurulan çevrimiçi platform olmuştur. Protokol ise ayrıca yazarlar üzerinden yüksek kaliteli incelemelerin yayınlanabileceği haberini de verdi.

Bitcoin Düşerken 5 Altcoin Ralliye Giriş Yaptı!

Bitcoin Düşerken 5 Altcoin Ralliye Giriş Yaptı!
Bitcoin Düşerken 5 Altcoin Ralliye Giriş Yaptı!

Günün en çok yükselen altcoinlerden de ikinci token olarak kripto para borsası OKEx’in oldu ve yüzde 4.96 yükseliş gösterdi. OKB, kullanıcılarında ise kripto borsasında özel olarak erişimi sağlayan OKEx utility token olmuştur. Coin, işlem ücretlerinde hesaplama ve ödeme işlemlerinde kullanıcılara platform içerisinde oylama ve yönetime erişim sağlamak ve kullanıcıları OKB’yi elinde tuttukları için ödüllendirme kullanılır. OKB, genellikle borsadaki olumlu gelişmelerle yükseliş yaşıyor.

En çok yükselişe geçen üçüncü token %4.77 ile XRP oldu. XRP’nin yükselişlerinde de yeni bir airdrop’un duyurulması tetiklemiş olmaktadır. XRP Ledger üzerine inşa eden bir şirketleri arasında Sologenic 500 milyon dolardan daha üst seviyelerde olduğu tahminiyle bir airdrop’ta , XRP sahiplerinden 100 milyon dolar SOLO token alacağını duyurdu. Sologenic yüksek hız, yüksek güvenlik ve şeffaflık gibi özellikleri sunduğunu iddiası gerçekleşti.

XRP Airdrop Haberiyle Yükselişe Geçti

Diğer bir yandan stablecoin’lere odaklı bir ekosistemde Terra’nın LUNA tokenı %4,77 değer kazanarak ön plana çıkmayı başardı. Terra, fiyat istikrarlı küresel ödemelerin sistemleri üzerinden güç sağlamak için fiat sabitli stablecoin’leri kullanarak bir Blockchain protokolü olmuştur. Terra, yakın tarihte de Saber ile ortaklık kurarak son popüler DeFi platformu Yearn Finance’in YFI tokenı yüzde 4.75 yükseldi. YFI’daki kazançlar, Yearn Finance’in YFI tokeninin ekonomisini iyileştirmek için bir topluluk oylamasına yanıt olarak belirli miktarda YFI token’larını geri satın aldığını açıklamasıyla meydana çıktı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir