Bitcoin Ajandası

Bitcoin Düşüşü Sürüyor! 37 Bin 500 Dolara Geriledi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Düşüşü Sürüyor! 37 Bin 500 Dolara Geriledi!

Bitcoin Düşüşü Sürüyor! 37 Bin 500 Dolara Geriledi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
35 0

Binance’da 37 bin 500 dolar seviyesine kadar gerileyen Bitcoin için sıradaki seviyeler merak konusu oldu. İşte Bitcoin düşüşüyle alakalı detaylar ve beklenen seviyeler…

Bitcoin Düşüşü Tersine Dönecek! 50 bin Dolar Seviyesine Dikkat!

Bitcoin Düşüşü Tersine Dönecek! 50 bin Dolar Seviyesine Dikkat!
Bitcoin Düşüşü Tersine Dönecek! 50 bin Dolar Seviyesine Dikkat!

Piyasaların sıklıkla takip ettiği usta analist Credible Crypto Bitcoin düşüşüyle alakalı beklenmedik bir açıklamada bulundu. Önümüzdeki hafta Bitcoin’in düşüş trendini kıracağını ve büyük bir yükseliş kaydedeceğini ifade eden analist, 50 bin dolar seviyesine dikkat çekti. Bitcoin fiyatının 40 bin doların altındaki son düzeltmeleri olduğunu söyleyen Credible Cyrpto, bu durumun önümüzdeki hafta beklenen 50 bin dolar için zemin hazırlığı olduğuna dikkat çekti.

Analistin bu açıklamalarına göre yükseliş beklentisi, BTC fiyatının 2020 Eylül-Ekim döneminde 10 bin doların altında işlem gördüğü piyasa yapısıyla alakalı görünüyor. Bu süreçte çizilen üçgen grafik, BTC fiyatının 10 bin dolardan 60 bin dolara kadarki efsanevi rallisine işaret ediyor.

30 bin Dolarlık Destek Kırılacak mı?

Ünlü analist açıklamalarında Bitcoin düşüşüyle alakalı olarak önümüzdeki günlerde de konsolide şeklinde devam edeceği beklentisinden bahsetti. Lider konumdaki bir kripto paranın 30 bin dolarlık desteği kırma olasılığının minimuma indirgendiğini ifade eden Credible Crypto, BTC’de güçlü bir kapanışlar 29-32 bin doları görme şansının azaldığını ifade etti.

Kripto Piyasasının Kâhininden İsabetli Tahminler!

Kripto piyasasının kâhini olarak tanımlanan Credible Crypto geçtiğimiz dönemlerde XRP hakkında da isabetli tahminlerde bulunmuştu. Ünlü analist 0,20 dolar seviyesinden önce 0,68 seviyesine gerileyeceğini söylemişti. XRP fiyatında tam da bu seviyeler yaşandı. 2022 Mart döneminde sağlıklı bir düzeltmeye razı olduktan sonra XRP fiyatında ciddi bir yükseliş yaşanacağını da belirten Credible Crypto, yine isabetli bir tahminde bulundu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir