Bitcoin Ajandası

İşte Bu Haftanın Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Fiyat Analizi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. İşte Bu Haftanın Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Fiyat Analizi!

İşte Bu Haftanın Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Fiyat Analizi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

CoinGecko tarafından elde edilen veriler doğrultusunda kripto para piyasası son bir günlük zaman diliminde yüzde 1,3’lük artışla 876 milyon dolara ulaştı. FTX’in likidite problemleriyle karşı karşıya kalmasının ardından Binance borsasından destek araması, fakat bu adımın olumsuzlukla sonuçlanması kripto para birimlerini olumsuz yönde etkiledi. Bununla beraber FTX’in iflasını resmi olarak duyurması ve hacklenme olayı da yatırımcılara büyük kayıplar yaşattı. Bu nedenle haftalık Bitcoin, Ethereum ve Avalanche fiyat analizi merak konusu oldu.  

14 Kasım Haftası Bitcoin Fiyat Analizi

14 Kasım Haftası Bitcoin Fiyat Analizi
14 Kasım Haftası Bitcoin Fiyat Analizi

Sektörün en büyük kripto para birimi Bitcoin, son 1 günlük zaman diliminde yüzde 1,5 artış kaydetti. Uzun zamandır seyrini sürdürdüğü 19-20 bin dolar bandından büyük ölçüde düşüş gösteren Bitcoin, FTX2in iflası ve hacklenmesi gibi olaylardan önemli ölçüde etkilendi. Bitcoin, bulunduğu hareket bölgesi itibariyle 16-17 bin dolar bandından işlem görüyor.

Bitcoin’in bu seviyelerden gelecek haberlerle beraber yönünü belirlemesi bekleniyor. Düşüsün devam etmesi durumunda beklenen seviye 15-16 bin dolar olurken, herhangi bir yükseliş hareketindeyse 19-20 bin dolar seviyesi bekleniyor.

14 Kasım Haftası Avalanche Fiyat Analizi

En popüler kripto para birimlerinden olan Avalanche fiyat analizi de merak ediliyor. AVAX Coin, FTX’in resmen iflas ettiğini duyurmasının ardından yükseliş gösterecekken, bunun aksine değer kaybetti. Son 24 saatteyse yüzde 4,9 oranında değer kazandığı kaydedildi.

AVAX şimdilerde 13,4 dolar seviyesinden işlem görürken, Avalanche fiyat analizine göre beklenen bir sonraki seviye 13,7 dolar desteğine tutunması. Piyasalarda yaşanacak gelişmeler AVAX’ın yönünü belirlemesine yardımcı olacak.

14 Kasım Haftası Ethereum Fiyat Analizi

FTX’te yaşanan krizlerden ve siber saldırıdan etkilenen bir başka isimse Ethereum oldu. Bu süreçte değer kaybı yaşayan Ethereum, Coingecko verilerine göre son bir günlük zaman diliminde yüzde 2,7’lik yükseliş kaydetti.

Uzmanlara göre ETH’de bir sonraki hedef 1200-1300 dolar bandına tutunmak. Herhangi bir değer kaybının söz konusu olması halinde ilk durak 1100 dolar seviyesi olurken, haberin yazıldığı esnada ETH fiyatı 1.255 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir