Bitcoin Ajandası

Bitcoin, Ethereum ve AVAX Fiyatında Son Durum Ne?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin, Ethereum ve AVAX Fiyatında Son Durum Ne?

Bitcoin, Ethereum ve AVAX Fiyatında Son Durum Ne?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para piyasalarında bugün yaşanan değer kaynı dikkat çekti. Piyasanın totaldeki hacmi yüzde 0.36 oranında değer kaybı yaşarken 1.09 trilyon dolar civarında olduğu gözlemlendi. Bununla beraber Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve AVAX fiyatının hangi seviyede olduğu merak konusu oldu.

AVAX Fiyatında Son Durum

AVAX Fiyatında Son Durum
AVAX Fiyatında Son Durum

Piyasa değeri sıralamasına göre 14’üncü kripto para birimi olan AVAX, güne 5.15 kayıpla giriş yaptı. Piyasanın durgunluğu ve hacimsizliğinden önemli ölçüde etkilenen Avalanche tokenin en yakın destek seviyesi 25 dolar, direnç seviyesiyse 30 dolar olarak biliniyor. AVAX, haberin yazıldığı esnada 25 dolar seviyesinden işlem görüyor.

BTC Fiyatı Direnç ve Destek Seviyesine Yakın

18 Ağustos Perşembe gününe değer kaybıyla başlayan Bitcoin yüzde 1.68 civarında kayıp yaşadı. Mevcut fiyat 23 bin dolar düzeyinde olurken destek ve direnç seviyelerine yakın bir konumda seyrediyor.

Bitcoin’in direnç seviyesi 24 bin dolar bandı olarak bilinirken, destek seviyesiyse 22 bin dolar seviyesi olarak ifade ediliyor. Haberin yazıldığı esnada BTC fiyatı 23 bin 496 dolar seviyesinde seyrediyor.

Ethereum Fiyatı da Düştü

AVAX ve Bitcoin’den sonra ETH fiyatında da düşüş yaşandı. Yüzde 2.82 oranında değer kaybeden Ethereum, destek seviyesini altında işlem görüyor. Üstelik yükselen trendi kırdığı da gözlemleniyor. ETH, haberin yazıldığı esnada 1,856 dolar düzeyinde seyrediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir