Bitcoin Ajandası

Bitcoin, Ethereum ve Cardano için Bu Seviyelere Dikkat
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin, Ethereum ve Cardano için Bu Seviyelere Dikkat!

Bitcoin, Ethereum ve Cardano için Bu Seviyelere Dikkat!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Dünyaca bilinen ve tanınan ünlü analist Michael van de Poppe, son 24 saat içinde kripto piyasaları içerisinde gerçekleşen değişken yapısıyla fiyat hareketini Ethereum ve Cardona için dikkat çekti.

Yeni bir video yayınlayarak 106.000 abonesi için açıklama yapan Bitcoin (BTC)’in fiyatında %20’den daha fazla kayıp yaşanmaması için kilit seviyelerinin de üzerinde kalması gerektiği hususunda uyarıda bulunuyor. Buna yönelik ethereum ve Cardano açıklamasında ise;

“Bu aşamada, menzile bağlı bu hareketi yapmaya devam edeceksek, yeşil olarak işaretlediğimiz alan (30.000 dolar) destek olarak tutmamız gereken alandır. Bu kaybedilirse, sanırım 24.000 dolara doğru bir geri dönüş yaşayacağız. Bir sonraki destek bölgesi bu…” açıklamalarında bulundu.

Bitcoin, Ethereum ve Cardano için Bu Seviyelere Dikkat
Bitcoin, Ethereum ve Cardano için Bu Seviyelere Dikkat

CoinMarketCap Verilerinde Ethereum ve Cardano

CoinMarketCap verileri için bakıldığında Bitcoin, kısa bir süre içerisinde olacak duruma ayarlama yaparak Michael van de Poppe’nin destek alanını ele geçirerek 90 günün en düşük seviyesi olan 28.893 dolara kadar düşüş yaşadı. Ancak önde gelen kripto para birimleri için şu anda güçlü bir toparlanma işleminin tam ortasında olduğunu öne sürdü. Çünkü CoinMarketCap’e göre 33.900 dolarlık seviyeden işlem görmeye başladı.

Michael van de Poppe

Bilinen önde gelen akıllı sözleşmelerin olduğu platformu o zamandan beri sıçrayış göstererek ve CoinMarketCap’e göre 2.034 dolardan işlem görerek Cardano‘ya (ADA/BTC) bakan Michael van de Poppe, paritenin 0,000038 kritik desteğini ihlal ettiğini söyledi. Toparlanmak içinn yükseliş ivmesinde hareketliliği sağlayan para birimleri için şu açıklamalara tekrar devam etti:

“Cardano kritik bir destek bölgesini kaybetti ve 3.000 Satoshi (0.00003) civarında bir sonraki destek seviyesine bakıyoruz. Önceki destek seviyesini geri alırsak yükseliş olur.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir