Bitcoin Ajandası

Bitcoin Exchange Supply Oranında 6 Ayın Dip Seviyelerini Gördü!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Exchange Supply Oranında 6 Ayın Dip Seviyelerini Gördü!

Bitcoin Exchange Supply Oranında 6 Ayın Dip Seviyelerini Gördü!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Bitcoin fiyatında etkili düşüş yaşanmasıyla 36 bin dolara ulaşan kazanımları koruyamayarak tekrar 35 bin doların altına düşerek Supply oranında en dip nokta görüldü.

35 bin dolar seviyesinin daha da altında olan Bitcoin fiyat konsolidasyonunda, dün BTC 35 bin dolar civarlarında üst seviye kazançlarını koruyamadıktan görülen Supply oranlarından sonra yeni bir haftaya girerek değişiklikleri hakkında merak uyandırmaya devam ediyor.

Bitcoin Exchange Supply Oranında 6 Ayın Dip Seviyelerini Gördü!
Bitcoin Exchange Supply Oranında 6 Ayın Dip Seviyelerini Gördü!

Bitcoin (BTC) Supply Oranlarında En Düşük Seviyelerde!

En iyi kripto para birimlerinin öncüsü olarak 34 bin dolardan alt seviyelere geri dönüş yaşamadan önce günlük 35.939 dolar seviyelerinde en yüksek dereceyi kaydetti. Öncü kripto para biriminde Mayıs ayında kripto para piyasasında yapılan değerlendirmeler sonucunda oran olarak neredeyse yarısının silindiği görüldü. Piyasada yaşanan bu durumdan sonra 30 bin ile 40 bin dolar arasında sürekli hareketlilik yaşadı.

Santiment verilerine göre yapılan yorumda Bitcoin borsa akış oranları Ocak ayı zamanlarında en düşük seviyelere ulaşım sağlandığı ve 6 ayda da en düşük seviye görüldüğü belirtildi. Borsa akışında görülen bu düşüş yatırımcılar açısından Bitcoin fiyatında yukarı yönlü hareket etmesi beklenerek yükseliş görülebileceği kabul ediliyor.

Supply, Bitcoin Fiyatı için İki Temel Duyguya Ağırlık Verdi!

Bitcoin, Nisan ayında ATH‘si 64.689 dolardan 30 bin dolara yakınlık gösteren Mayıs piyasası satışları anında değerinin yaklaşık %50’sini kaybederek mevcut piyasada düşüş eğilimi daha baskın olarak görüldü. Analistler henüz piyasanın zirvesine ulaşmadığımızı tahmin ediyor.

36 bin dolar üzerinde bir hareket sonucunda ise analistler, en iyi kripto para biriminde mevcut olan fiyat konsolidasyon aralığından çıkmasına ve muhtemel olarak da boğa koşusuna tekrar devam etmesine yardımcı olacağı öngörülüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir