Bitcoin Ajandası

Bitcoin Fiyat Hareketi Karar Aşamasına Geldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Fiyat Hareketi Karar Aşamasına Geldi!

Bitcoin Fiyat Hareketi Karar Aşamasına Geldi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

30 bin dolar seviyelerini zorlayan Bitcoin’in bundan sonra nasıl bir yön çizeceği merak konusu oldu. Bitcoin fiyat hareketinin sıradaki rotasını belirlemesi için karar vermesi gerekiyor. Bu durumda BTC yükseliş seyrini sürdürecek mi yoksa yerini düşüş trendine mi bırakacak?

28 bin 250 dolar seviyesinden önemli bir hamlede bulunan lider kripto para birimi hem haftalık hem de aylık açılışını keskin bir şekilde sollayarak 30 bin dolar seviyesine ulaştı. Neredeyse 30 bin dolar civarında fiyat hareketi sergileyen BTC, yeni bir rota belirleyebilmek adına karar verme aşamasına gelmiş gibi görünüyor. Gerek teknik gerekse psikolojik açıdan kritik bir eşik olarak nitelendirilen bu seviye, geniş açıdan bakıldığında varlığın uzun zaman dilimindeki hareketlerinde de ciddi bir rol oynayabilir.

Bitcoin Fiyat Hareketi ve Grafik Analizi

Bitcoin Fiyat Hareketi ve Grafik Analizi
Bitcoin Fiyat Hareketi ve Grafik Analizi

28 bin dolar seviyesini hacimli olarak aşmayı başaran lider kripto para birimi, hatırlanacağı üzere 30 bin 425 dolar seviyesine kadar ulaşmıştı. Şimdilerdeyse 30 bin 400 ila 29 bin 800 dolar bandında seyrediyor. Haziran 2022’den sonra ilk defa bu seviyelere ulaşan Bitcoin, piyasalarda büyük bir heyecan yarattı. Bitcoin fiyat hareketinin yükseliş yönünde gerçekleşmesi için 30 bin 400 ila 31 bin dolar seviyesinin aşılması izlenebilir. Bunun aksine düşüş seyrinin görülebilmesi içinse 29 bin 400, 28 bin 750 ve 28 bin 250 dolar seviyeleri destek olarak değerlendirilebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir