Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere İnebilir!

Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere İnebilir!

Haberler
Mart 10, 2021 tarafından Esra Yılmaz
42
Bitcoin’in değer kazanmaya devam ettiği bugünlerde piyasalar ve yatırımcılar gelecekteki rakamlar ile ilgili araştırma yapmaya devam ederken, popüler analist Aayush Jindal lider kripto para biriminin geleceği hakkında tahminlerini dile getirdi. Jindal’in değerlendirmelerine göre, Bİtcoin’in fiyatı 55 bin 800 dolar bandından daha düşük bir düzeltme yaptığı için 52 bin 500 dolar seviyesinin yakınlarında teklifler bulabilme şansı
Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere İnebilir!

Bitcoin’in değer kazanmaya devam ettiği bugünlerde piyasalar ve yatırımcılar gelecekteki rakamlar ile ilgili araştırma yapmaya devam ederken, popüler analist Aayush Jindal lider kripto para biriminin geleceği hakkında tahminlerini dile getirdi. Jindal’in değerlendirmelerine göre, Bİtcoin’in fiyatı 55 bin 800 dolar bandından daha düşük bir düzeltme yaptığı için 52 bin 500 dolar seviyesinin yakınlarında teklifler bulabilme şansı elde edebilir. Aayush Jindal, uzun zamandır kripto para birimleri ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile biliniyor.

Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere İnebilir!
Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere İnebilir!

Direnç Seviyelerini Kırdı

Bitcoin günden güne değer kazanmaya devam ederken son olarak 54 bin 500 ve 55 bin dolar direnç seviyelerini kırmayı başardı. 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem gören lider kripto birimi, 52 bin dolara yakın destekte oluşan bir yükseliş trendi çizgisi de yakalamış durumda. Jindal, bu kapsamda paritenin hali hazırda kazançları düzelttiğini belirterek, 52 bin dolar civarında destek bulmasının muhtemel olduğunu dile getirdi.

55 bin 800’ü Test Etti

55 bin dolarda yer alan direnç noktasını da temizlemeyi başaran Bitcoin, son olarak 55 bin 805 dolar değerindeki direnç bölgesini test etti. Bu seviyeyi de kırıp 55 bin 805 dolar civarında bir noktaya yerleşen lider birim, fiyatını şu anda daha düşük bir seviyede düzeltiyor.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle