Bitcoin Ajandası

Bitcoin Fiyatı Kayıp Yaşamaya Devam Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Fiyatı Kayıp Yaşamaya Devam Ediyor!

Bitcoin Fiyatı Kayıp Yaşamaya Devam Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
15 0

Kripto para piyasalarının üzerinde gezen kara bulutlar dağılmak bilmiyor. Rekor seviyelerinden düşüş gösteren ve toparlanamayan kripto paralar düşüş göstermeye devam ediyor. Bu varlıklar arasında yer alan isimlerden biri de Bitcoin olurken, Bitcoin fiyatı rekor seviyesinin yüzde 69 gerisinde işlem görüyor.

Kripto para piyasalarındaki düşüşle beraber yatırımcıların güveni büyük ölçüde sarsılmış durumda. Üstelik yaşanan son düşüş yalnızca piyasaları değil yatırımcıları da olumsuz olarak etkiledi.

Bitcoin Fiyatı Hüsrana Uğradı

Bitcoin Fiyatı Hüsrana Uğradı
Bitcoin Fiyatı Hüsrana Uğradı

25 bin dolar seviyesini test etmek üzere ümitle harekete geçen Bitcoin fiyatı hüsrana uğradı. Küresel piyasalardaki volatilite nedeniyle gerileme göstermeye başlayan en önemli kripto para birimi, bugüne kadar elde ettiği rekor seviyenin yaklaşık yüzde 69 altında işlem görüyor. BTC bugün yüzde 1.5 primle 21 bin 440 dolar düzeyinde seyrediyor.

Ethereum da Hareketsiz Görünüyor

Piyasaların en önemli ikinci varlığı olan Ethereum da kayıp yaşıyor. Elde edilen verilere göre yüzde 1.24 oranında değer kaybeden Ethereum, 1600 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Boğa Tuzakları Devam Ediyor

Kripto piyasalarında hakimiyetini sürdüren boğa tuzakları varlıkları olumsuz olarak etkiliyor. Hafif bir yükselişe neden olarak sonrasında sert alımlar yapan boğalar piyasalarda manipülasyon yaratmaya devam ediyor. Ayrıca küresel ekonomide yaşanan çalkantılar ve Rusya-Ukrayna arasında devam eden gerginlik de yine piyasaları olumsuz olarak etkileyen faktörler arasında yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir