Bitcoin Ajandası

Bitcoin Fiyatı Rusya'nın Ukrayna'daki Operasyonunun Ardından Piyasaları Taklit Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Fiyatı Rusya’nın Ukrayna’daki Operasyonunun Ardından Piyasaları Taklit Ediyor!

Bitcoin Fiyatı Rusya’nın Ukrayna’daki Operasyonunun Ardından Piyasaları Taklit Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1792 0

Bitcoin fiyatı Rusya’nın Ukrayna’da askeri operasyon ilan ettiği haberinin ardından Perşembe sabahı AB ticaret oturumu sırasında 34 bin dolara düştü. Hareket, S&P 500, NASDAQ 100, Dow Jones Endüstriyel Ortalama ve diğerleri gibi büyük endekslerin vadeli işlem fiyatlarının düştüğünü görmesiyle daha geniş piyasa düşüşünü izledi. Detaylara bitcoinajandasi.com olarak bakalım.

Bugün erken saatlerde gibi Bitcoin fiyatı Rusya’nın hareketinin ardından bugünün sabah erken ticaret seansı sırasında (Bitstamp’ta) 34.000 doların biraz üzerine düştü.

Bitcoin Fiyatı Rusya’nın Ukrayna’daki Operasyonu ile İşlem Görüyor!

Bitcoin Fiyatı Rusya'nın Ukrayna'daki Operasyonu ile İşlem Görüyor!
Bitcoin Fiyatı Rusya’nın Ukrayna’daki Operasyonu ile İşlem Görüyor!

Bu, Rusya’nın Ukrayna’ya askeri operasyon düzenlediği haberlerinin ardından geldi. Bugün, ülkenin cumhurbaşkanı olarak Ukrayna’da çeşitli askeri bölgelerde patlamalar olduğuna dair haberler vardı – Volodymyr Zelensky, “Putin, Ukrayna’yı kapsamlı bir şekilde işgal etti” dedi.

Ülkenin lideri ayrıca Harkov, Dnipro ve hatta Kiev’deki askeri karargahlara, depolara ve hava limanlarına yönelik saldırıların gerçekleştirildiğini açıkladı.

Toplam kapitalizasyon yaklaşık 180 milyar dolar kaybederken, kripto paraların çoğu son 24 saat içinde çift haneli düşüşler gösterdiğinden, haberler kripto piyasalarını derinden etkiledi.

Shambles’ta Geleneksel Pazarlar

Küresel hisse senedi endekslerinin vadeli işlemleri de biraz da beklendiği gibi bir darbe alıyor. S&P 500, Nasdaq 100 ve Dow Jones Endüstriyel Ortalama vadeli işlem fiyatları, bu yazı yazılırken %2’den fazla düştü.

Londra Menkul Kıymetler Borsası’nın açılış zilinden bir saat önce, FTSE 250 vadeli işlem fiyatları da %2,6 düştü.

Bu arada, altın fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada, gün içinde %1,8 ve geçen hafta %2,4 artarak 1944 $’a fırladı. Söz konusu geleneksel piyasalar kargaşası.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir