Bitcoin Ajandası

Bitcoin Gelecek Tahminleri Umut Verici! Analistler Yükselişe İşaret Etti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Gelecek Tahminleri Umut Verici! Analistler Yükselişe İşaret Etti!

Bitcoin Gelecek Tahminleri Umut Verici! Analistler Yükselişe İşaret Etti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Bitcoin Gelecek Tahminleri 44 bin Dolar Seviyesinin Üzerinde

Bitcoin fiyatı 28 Mart tarihinde 48 bin 238 dolar seviyesine ulaşmasının ardından yüzde 12 civarında değer kaybı yaşadı. Mevcut piyasalarda ise iki direnç seviyesi arasında dalgalanan bu devasa kripto paraya yönelik Bitcoin gelecek tahminleriyle yatırımcısını heyecanlandıracak nitelikte. 2 ünlü kripto para analisti Bitcoin grafiklerini incelerek önümüzdeki günlerde beklenen seviyelerden bahsetti.

Bitcoin Gelecek Tahminleri 44 bin Dolar Seviyesinin Üzerinde
Bitcoin Gelecek Tahminleri 44 bin Dolar Seviyesinin Üzerinde

Dünyaca ünlü kripto para analisti Akash Grimath, mevcut piyasalardaki güncel Bitcoin verilerinde 50 ve 100 günlük Basit ve Hareketli Ortalamalar (SMA’lar) sebebiyle yukarı yönlü bir seyir beklentisi olduğunu dile getirdi. Uzmana göre Bitcoin’in gerçekleştireceği ralli sayesinde fiyatın 44 bin 580 dolar seviyesine ulaşması ihtimaller dahilinde.

Grimath’ın beklediği yüzde 21 civarındaki değer artışının gerçekleşmesi halinde, söz konusu seviyeyle ralli son bulacak. Diğer yandan analiste göre, bunun aksine düşüş yönünde bir kırılma fiyatı 34 bin 753 dolar seviyesine kadar çekebilecek.

BTC Şu anda İyi Bir Alım Fırsatı Sunuyor

TechDev rumuzlu bir kripto para uzmanıysa Bitcoin gelecek tahminlerinde güçlü yükseliş sinyallerine işaret etti. Analist, dip ve zirvelerle arama geçmişine sahip olan zincir üstü göstergenin Bitcoin açısından ciddi bir yükseliş göstergesi olduğunu dile getirdi. Ayrıca BTC dormancy flow metriğini de takip ettiğini belirten TechDev, yeşil göstergeden çıkan bu metrikle üç haftalık boğa arasındaki dönemlerin 2012 yılından bu yana BTC açısından en iyi alım fırsatı sunduğunu da ekledi.

Diğer yandan analist ufakta bir yükseliş trendi olduğundan bahsederek yaklaşmakta olan volatilite üzerinden makro yükseliş önerisi olduğunu belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir