Bitcoin Hangi Seviyeleri Aşabilir? Kilit Hedefler Neler?

Bitcoin Hangi Seviyeleri Aşabilir? Kilit Hedefler Neler?

Haberler
Mart 15, 2021 tarafından Esra Yılmaz
130
Lider kripto para birimi Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu dün de tekrardan kırmayı başararak değerini ABD doları karşısında 61 bin 700 seviyesine kadar çıkarmayı başardı. Fakat lider kripto para biriminin yaşadığı bu rekorun ardından aşağı yönlü bir düzeltme içine girdiği de görüldü. Birçok kesim, BTC’nin gidişatı ile ilgili araştırma yaparken ünlü analist Aayush
Bitcoin Bugün Hangi Seviyeleri Aşabilir? Kilit Hedefler Neler?

Lider kripto para birimi Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu dün de tekrardan kırmayı başararak değerini ABD doları karşısında 61 bin 700 seviyesine kadar çıkarmayı başardı. Fakat lider kripto para biriminin yaşadığı bu rekorun ardından aşağı yönlü bir düzeltme içine girdiği de görüldü. Birçok kesim, BTC’nin gidişatı ile ilgili araştırma yaparken ünlü analist Aayush Jindal konuyla ilgili teknik analizini açıklayarak bazı noktalara değindi.

Bitcoin Hangi Seviyeleri Aşabilir? Kilit Hedefler Neler?
Bitcoin Hangi Seviyeleri Aşabilir? Kilit Hedefler Neler?

Yükseliş İvmesi Kazandı

Bitcoin, 60 bin doların üzerine çıktıktan sonra yine yükseliş ivmesi kazanarak fiyatını 61 bin 500 doların üstüne de çıkarmayı başardı. Sonrasında 60 bin doların altına inse de, BTC’nin 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde bulunduğu hala söylenebiliyor. Aayush Jindal, konuyla ilgili olarak BTC’nin şu anda 58 bin 200 dolarda önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi yakaladığını söylerken, paritenin tekrardan yükseldiğini ifade ediyor.

62 bin Doları Hedefleyebilir

Aayush Jindal, Bitcoin’in yaşadığı artış ve sonrasında meydana gelen aşağı yönlü düzeltmenin ardından, boğaların tekrardan bir rekor denemesi yapabileceğini belirtti. Jindal, bu kapsamda Bitcoin’in 62 bin dolarlık bir testi hedeflemesinin muhtemel senaryolar arasında yer aldığını vurguladı.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle