Bitcoin Ajandası

Bitcoin için Beklentiler Artıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin için Beklentiler Artıyor!

Bitcoin için Beklentiler Artıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
16 0

ABD’li analistlerden biri olan Todd Gordon, CNBC’de katıldığı program esnasında lider kripto paranın 150 bin dolar seviyesine kadar çıkabileceğini belirterek Bitcoin için beklentilerini açıkladı.

Bitcoin üzerinden Ekim ayı içerisinde müthiş bir yükseliş rallisine başlaması fiyat tartışmalarını yeniden başlatmakta. Varlık yönetim şirketi Inside Edge kurucusu olan Todd Gordon, en büyük kripto para üzerinden 150 bin dolar seviyesine kadar gitme şansı olduğunu açıkladı.

Bitcoin için Beklentiler

Bitcoin için Beklentiler
Bitcoin için Beklentiler

Yatırımcılar için portföylerinin küçük bir kısmı ile kripto para almalarının çok daha iyi bir tercih imkanı çıkaracağını belirten Gordon şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda önümüzde detaylı bir grafik olmasa bile, 2019’un en düşük bölgelerinden yükselen bir kanal hayal ettiğimizde, bu gidişatın devam edeceğini öngörebiliriz. 125 bin ilâ 150 bin dolar civarına kadar bir direnç bulunmuyor. Bu yüzden evet, bu seviyelere kadar çıkabilir. Ancak yine de herkes yatırımının çok küçük bir kısmıyla kripto para almalı. Benim portföyümün yüzde 3’ü kripto paralarda. Ethereum da dahil gerçekten geleceğe yönelik önemli kripto paralar var ancak volatiliteye ciddi şekilde dikkat etmek lazım.”

Ekonominin Eski Haline Dönmesi

FED’in pandemi krizi nedeniyle devam ettiği destek paketlerini ve parasal genişleme stratejisin bir noktadan sonra devam etmeyeceğini belirten Sanchez şunları söyledi:

“Ekonominin eski haline dönmesi ve canlanmasıyla birlikte FED de kendini geriye çekecektir. Destek paketleri ve parasal genişleme giderek azalacak. Tüm bunlar yükseliş için engel teşkil edecektir. Yaşadığımız yükselişteki en önemli sebeplerden biri de FED başkanı Powell’ın kripto paraları yasaklamayı düşünmediklerini söylemesiydi. Bu önemli bir tetikleyici unsurdu. Ancak Todd Gordon’un da dediği gibi portföyün küçük bir kısmıyla yatırım yapmak çok önemli.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir