Bitcoin için Beklentiler Artıyor!

Bitcoin için Beklentiler Artıyor!

Haberler
Kasım 10, 2021 tarafından Esra Yılmaz
23
Salı günü 68 bin doları da aşarak rekorları yenilemeye giden Bitcoin için beklentilerin yıl sonuna kadar 100 bin dolar seviyesine ulaşıp ulaşamayacağı tartışılmaya devam ediyor.
Bitcoin için Beklentiler Artıyor!

ABD’li analistlerden biri olan Todd Gordon, CNBC’de katıldığı program esnasında lider kripto paranın 150 bin dolar seviyesine kadar çıkabileceğini belirterek Bitcoin için beklentilerini açıkladı.

Bitcoin üzerinden Ekim ayı içerisinde müthiş bir yükseliş rallisine başlaması fiyat tartışmalarını yeniden başlatmakta. Varlık yönetim şirketi Inside Edge kurucusu olan Todd Gordon, en büyük kripto para üzerinden 150 bin dolar seviyesine kadar gitme şansı olduğunu açıkladı.

Bitcoin için Beklentiler

Bitcoin için Beklentiler
Bitcoin için Beklentiler

Yatırımcılar için portföylerinin küçük bir kısmı ile kripto para almalarının çok daha iyi bir tercih imkanı çıkaracağını belirten Gordon şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda önümüzde detaylı bir grafik olmasa bile, 2019’un en düşük bölgelerinden yükselen bir kanal hayal ettiğimizde, bu gidişatın devam edeceğini öngörebiliriz. 125 bin ilâ 150 bin dolar civarına kadar bir direnç bulunmuyor. Bu yüzden evet, bu seviyelere kadar çıkabilir. Ancak yine de herkes yatırımının çok küçük bir kısmıyla kripto para almalı. Benim portföyümün yüzde 3’ü kripto paralarda. Ethereum da dahil gerçekten geleceğe yönelik önemli kripto paralar var ancak volatiliteye ciddi şekilde dikkat etmek lazım.”

Ekonominin Eski Haline Dönmesi

FED’in pandemi krizi nedeniyle devam ettiği destek paketlerini ve parasal genişleme stratejisin bir noktadan sonra devam etmeyeceğini belirten Sanchez şunları söyledi:

“Ekonominin eski haline dönmesi ve canlanmasıyla birlikte FED de kendini geriye çekecektir. Destek paketleri ve parasal genişleme giderek azalacak. Tüm bunlar yükseliş için engel teşkil edecektir. Yaşadığımız yükselişteki en önemli sebeplerden biri de FED başkanı Powell’ın kripto paraları yasaklamayı düşünmediklerini söylemesiydi. Bu önemli bir tetikleyici unsurdu. Ancak Todd Gordon’un da dediği gibi portföyün küçük bir kısmıyla yatırım yapmak çok önemli.”

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle