Bitcoin Ajandası

Bitcoin Kâhininden Heyecanlandıran Tahmin! O Tarihte BTC Fiyatı 10x Artacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Kâhininden Heyecanlandıran Tahmin! O Tarihte BTC Fiyatı 10x Artacak!

Bitcoin Kâhininden Heyecanlandıran Tahmin! O Tarihte BTC Fiyatı 10x Artacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bitcoin Kâhininin Tahmini 10 Katı Değer Kazanması

in Tahmini 10 Katı Değer Kazanması
in Tahmini 10 Katı Değer Kazanması

Bitcoin fiyatı her ne kadar 40 bin dolar altına kadar gerilemiş olsa da bir süredir 41 bin dolar bandında işlem görüyordu. BTC’nin her hareketini bildiği için Bitcoin kâhini olarak anılan ünlü trader Peter Brandt, konuyla alakalı olarak yaptığı değerlendirmelerinde BTC’deki yatay seyre dikkat çekti. Üstelik Bitcoin kâhinine göre dünyanın en büyük piyasa değerine sahip olan bu coinin ek bir seçenek olarak uzun vadede yatay seyrini sürdürebileceğinden bahsetti.

BTC 2024’te Roket Aşamasına Geçecek

Söz konusu değerlendirmelerini Twitter hesabı üzerinden yapan Brandt, son tahminini bir Bitcoin savunucusu olan Tuur Demeester’a yanıt olarak iletti. Demeester bir açıklamasında, Bitcoin’in uzun vadeli konsolidasyon döneminin ardından daha önce hiçbir kripto biriminin yaşamadığı şekilde patlama yaşayacağından bahsetmişti. Brandt ise yakın bir tarihte, geçmiş piyasa döngüleri göz önünde bulundurularak 2024 yılında roket aşamasına geçeceğini dile getirdi. Buna göre Brandt’in 2 yıl sonrasında Bitcoin açısından büyük bir beklentide olduğunu söyleyebiliriz.

Mevcut piyasa verilerine göre geçtiğimiz hafta Bitcoin yaşadığı baskılar nedeniyle mart ayının ikinci yarısından bu yana ilk kez pazartesi günü 40 bin doların altına düştü. Bu hafta da aynı baskılar sebebiyle gerileme göstermeye devam ediyor. Bu esnada Nasdaq 100 ve BTC arasındaki ilişki rekor bir seviyeye yükseldi. ABD Merkez Bankası’nın her geçen gün baskısının artmasıyla traderlar, riskli varlıkları terk ederek güvenli limanlara yöneliyor. FED’in açıklamalarının ardından dolar endeksi de ciddi bir yükseliş gösterdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir