Bitcoin Ajandası

Anthony Pompliano’ya Göre Bitcoin Kripto Para Piyasasının Kralı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Anthony Pompliano’ya Göre Bitcoin Kripto Para Piyasasının Kralı!

Anthony Pompliano’ya Göre Bitcoin Kripto Para Piyasasının Kralı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

CNBC Squawk Box’ta bulunan yeni bir röportaj esnasında Pompliano, Bitcoin kripto para piyasasının hala piyasasının kralı görüşünü savunarak herhangi bir olumsuzluğa rağmen hala birçok yükseliş temeline sahip olduğunu ifade etti.

Bitcoin kripto para piyasasının hala piyasasının kralı düşüncesini savunarak şunları söyledi: “Bitcoin’i elinde tutan kaç kişinin kârda olduğuna bakarsanız, temelde Bitcoin‘i nereden aldılarsa, bu fiyatın şu anki fiyatına kıyasla, insanların %89-90’ı kârda… Disiplinsiz bir para ve maliye politikamız olsa da Bitcoinlerimi satmıyorum. Bitcoinlerini satmayan milyonlarca insan var ve talep artmaya devam ediyor.”

Bitcoin Kripto Para Piyasasının Kralı!

Bitcoin Kripto Para Piyasasının Kralı!
Bitcoin Kripto Para Piyasasının Kralı!

Pompliano, Bitcoin’in piyasa üzerindeki etkisinden, Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) dahil olmak üzere diğer kripto paralar içerisinde gerçekleşen büyük hamlelere rağmen onun hala kral kripto para birimi olduğunu gösterdiğini söyledi.

“Bence Bitcoin açık ara hala kral. Hareket ettiğinde, diğer her şey onunla birlikte hareket eder. Bitcoin düşerse, diğer şeyler aşağı hareket etme eğilimindedir. Bu biraz değişiyor, ama bence hala çoğunlukla doğru.”

Yatırımcılar içerisinde diğer kripto varlıklar söz konusu olunduğunda yatırım yaptıkları doğru olsa da hepsinin yine Bitcoin’e döndüğünü söyleniyor.

“Nihayetinde gördüğünüz şey, bir rotasyonun devam ettiğini görüyorsunuz. Bazen Bitcoin’in yükseldiğini göreceksiniz ve sonra insanlar diğer kripto para birimlerinin bazılarına geçecek, sonra tekrar Bitcoin’e dönecekler.”

Boğa Piyasası Sırasında Risk Eğrisini Zorlarken

Bitcoin boğası, tıpkı hisse senetlerinde ve diğer finansal piyasalarda da olduğu gibi, kripto yatırımcılarından daha az değişken varlıklara yöneldiğini açıklamaya devam ediyor.

“İnsanlar, bir boğa piyasası sırasında risk eğrisini zorlarken, ayı piyasasında her zaman daha az değişken olan varlıklara geri dönüyor.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir