Bitcoin Ajandası

Bitcoin Piyasasında Düşüş Devam Ediyor: Son Durum Ne?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Piyasasında Düşüş Devam Ediyor: Son Durum Ne?

Bitcoin Piyasasında Düşüş Devam Ediyor: Son Durum Ne?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

TradingView tarafından elde edilen verilere göre kripto para piyasalarının toplam hacmi yüzde 0,88’lik bir düşüş gösterdi. Bu durumda piyasa hacmi 1 trilyon dolarlık psikolojik destek seviyesine gerilemiş oldu. Piyasa hacminin gerilemesi kripto paralarda da küçük çaplı değer kayıplarına neden oldu. Üstelik değer kayıpları piyasayı zorlamaya devam ediyor. Bugün FED Başkanı tarafından yapılması beklenen açıklamanın piyasaları etkileyeceği düşünülürken, Bitcoin piyasası ve diğer kripto para birimlerinde son durum merak konusu oldu.

Bitcoin Piyasası Düşüşte: Güne 0,6 Değer Kaybıyla Başladı

Bitcoin Piyasası Düşüşte: Güne 0,6 Değer Kaybıyla Başladı
Bitcoin Piyasası Düşüşte: Güne 0,6 Değer Kaybıyla Başladı

Bitcoin fiyatı güne 0,6’lık değer kaybıyla başladı. Sektörün lider para birimi Bitcoin 20 bin dolarlık destek seviyesinden tepki toplamıştı. Bu tepkilerin ardından 21 bin dolar seviyesini test eden BTC, bu seviyeyi geçemedi. Şimdilerde kritik desteğin üzerinde işlem gören BTC, kararsız seyrini sürdürüyor. Yazım esnasında BTC fiyatı 21 bin 449 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Fiyatı da Güne Düşüşle Başladı

Ethereum da güne düşüşle başlayan kripto paralar arasında yer alıyor. Yüzde 1,9 değer kaybeden ETH fiyatı, tıpkı Bitcoin gibi kararsız bir seyir gösteriyor. Bir üst direnci deneyip tepki alan Ethereum, dün 1700 dolar seviyesini test etmişti. Fakat bu seviyeyi aşamayıp 1650 dolar seviyesine geriledi. Yazım esnasındaysa 1660 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir