Bitcoin Ajandası

AB Parlamentosu Üyesi Bitcoin Madenciliği ile İlgili Tavsiye Verdi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Pizza Projesi Resmen Duyuruldu

Bitcoin Pizza Projesi Resmen Duyuruldu

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
32 0

Ünlü bitcoin boğası Anthony Pompliano, Twitter adresi üzerinden yapmış olduğu duyuruda yeni projesi Bitcoin Pizza’yı resmen tanıttı. Yerel BTC geliştiricileri ve KOBİ’leri destekleme amacı ile ortaya çıkan bir proje olan Bitcoin Pizza, bu hafta sonu itibariyle ABD genelinde toplam 10 şehirde hizmet vermeye başlayacak. Los Angeles, Austin, New York, San Francisco, Seattle ve Chicago gibi yerler, 10 şehir arasında yer alıyor.

Oasis Network (ROSE) Nedir?
Bitcoin Pizza Projesi Resmen Duyuruldu

Web Site Üzerinden Sipariş Verme Seçeneği

Faaliyete hafta sonu itibariyle girecek olan Bitcoin Pizza’dan sipariş vermek isteyen müşteriler, projenin resmi web sitesi üzerinden sipariş verme imkanı elde edecek. Bitcoin Pizza’dan verilecek olan pizza siparişleri ile hem yerel pizzacılar hem de Bitcoin geliştiricileri desteklenmiş olacak. Tedarik süreci, yerel mağazalar tarafından sağlanacak. Bunun yanı sıra pizzalar belirtilen saatlerde kapıya kadar getirilecek.

Tüm Kaynaklar Fona Aktarılacak

İnsan Hakları Vakfı Bitcoin geliştiricileri fonuna aktarılacak olan gelirler, geliştiriciler adına kullanılacak. Sipariş edilen pizzalar, proje adına özel olarak oluşturulan Bitcoin kutuları içinde kapılara kadar teslim edilecek. PUMP takma adı ile de bilinen Pompliano, Bitcoin pizzalarının teslimata başlayacağı günün her yıl 22 Mayıs tarihinde kutlanan Bitcoin pizza işleminin 11’nci yıl dönümüne denk geleceğini vurguladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir