Bitcoin Ajandası

Bitcoin Türevleri Hareketlenmeye Başladı: Bitcoin SV Fiyatı Artıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Türevleri Hareketlenmeye Başladı: Bitcoin SV Fiyatı Artıyor!

Bitcoin Türevleri Hareketlenmeye Başladı: Bitcoin SV Fiyatı Artıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
20 0

34 doları test ettikten sonra yükseliş yönünde hamle yapan Bitcoin SV (BSV) son 24 saat içerisinde neredeyse yüzde 15’lik değer artışı kaydetti.

ETF haberlerinin oluşturduğu pozitif havayla beraber en hızlı ve en çok yükseliş kaydeden varlıklardan biri BSV oldu. Son 24 saat içerisinde neredeyse yüzde 15 oranında yükseliş gösteren BSV, son 24 saat içerisinde en çok yükseliş gösteren varlık olarak kayıtlara geçti. Diğer yandan bu hamlelerle beraber önemli bir direnç seviyesini aşan varlığın teknik göstergeleri ise merak konusu oldu.

Bitcoin SV (BSV) Fiyat Analizi

Bitcoin SV (BSV) Fiyat Analizi
Bitcoin SV (BSV) Fiyat Analizi

34 dolar seviyesinde yakaladığı alıcı kitlesiyle yükseliş yönünde hamlede bulunan BSV, 37,89 dolarlık direnç seviyesini aşarak bir diğer direnci hedefledi. Bitcoin’in en sevilen türevlerinden biri ola BSV’nin 41 dolar seviyesini aşması durumunda sırasıyla sırasıyla 44,49 – 47,33 ve 50,40 dolar seviyelerini hedeflemesi beklenebilir. 50,40 dolarlık seviye, BSV açısından karar verici olabilir. Üstelik bu direncin de kırılmasıyla beraber 60 dolar seviyesi mümkün hale gelebilir.

Bitcoin’de meydana gelen sert satışlar ya da BSV’ye olan ilginin azalması durumunda ise fiyatın destek seviyelerine çekilmesi söz konusu olabilir. Bu süreçte sektörle alakalı haberler büyük oranda önem taşıyor. Varlığın 37,89 doları kaybetmesi halinde 34,32 ve 30,56 dolara kadar gerileme göstermesi beklenebilir. 30,56 dolarda tutunamaması durumundaysa kısa-orta vade için dip fiyat görülebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir