Bitcoin Ajandası

Mart ve Haziran için Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Mart ve Haziran için Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!

Mart ve Haziran için Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Analistin yorumlarına göre 2022’nin ilk yarısı için mart ve haziran aylarını kapsayan büyük Bitcoin fiyat tahmini geldi. Yaygın olarak takip gören bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) fiyatından bu yılın ilk yarısında fırlayacağını tahmin ederek ön plana atmayı başardı.

Yeni bir video kapsamında InvestAnswers sunucusu 388.000 YouTube abonesine Bitcoin’in 2022 Mart ve Haziran için Bitcoin tahminleri ile ilgili gerçekleşmesi gereken büyük bir ralli için geciktiğini söyleyerek açıkladı.

Mart ve Haziran için Bitcoin Tahminleri

Mart ve Haziran için Bitcoin Tahminleri
Mart ve Haziran için Bitcoin Tahminleri

2022 yılından başlayarak ilk yarısında büyük bir BTC rallisi öngören analist bu konu hakkındaki açıklamalarına şu şekilde başladı:

“Bu boğa koşusu sırasında her zaman 98.000 dolarlık Bitcoin’e ulaşacağımızı söylemiştim, [ama] bu kadar gecikeceğini bilmiyordum. Çin yasağı ve 11 hafta boyunca durgunluk arasında, ardından korkunç bir Eylül. Aralık [ayrıca] biraz berbat geçti. Her nasılsa, [Aralık] başından beri 47.000 dolar ile mıknatıs topu oynuyoruz. Hala tam olarak 47.073 dolardayız. Şimdi bu 98.000 dolara ulaşacağımıza inanıyorum… Benimseme, zincir üstü ölçümler gibi şeylere baktığımda, büyük para ilk çeyrekte geliyor. Ve ikiye katlamak Bitcoin için hiçbir şey değil… gördüğüm şu: Mart ya da Haziran sonunda bir ara…”

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor

Daha sonra sunuculardan daha fazla yatırımcı için MicroStrategy CEO’su Michael Saylor tarafından belirlenen standartlar altında takip gerçekleşmeye başladı ve BTC’yi büyük miktarlar üzerinden satın almaya ve tutmaya başlayacağını tahmin ettiğini dile getirdi. Analist şöyle diyor:

“MicroStrategy, tüm BTC arzının %1’ine sahip olma hedefinden 15.000 [BTC] uzakta. Daha fazla yatırımcı takip edecek. Sürünüyorlar. Henüz onlardan haber alamadık, ancak 2022’de özellikle bu fiyat istikrarı ile çok daha fazlası takip edecek. Neredeyse eskisi kadar değişken değil.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir