Bitcoin ve Altcoin Piyasasına Analist Bakışı

Bitcoin ve Altcoin Piyasasına Analist Bakışı

Haberler
Mart 26, 2021 tarafından Esra Yılmaz
46
Kripto para analisti John Bollinger, Bitcoin ve altcoin piyasası ile ilgili görüşlerini dile getirirken dip seviyenin ne zaman ve hangi seviyelerde yaşanacağı hakkında fikrinin olmadığını söyledi.
Bitcoin ve Altcoin Piyasasına Analist Bakışı

Başarılı tahminleri ile  bilinen popüler analist John Bollinger, kripto para piyasasının şu anki durumu ile ilgili olarak görüşlerini dile getirerek hem Bitcoin hem de altcoin piyasasında bir dip arama zamanının geldiğini vurguladı. Bollinger, alt bant seviyesinin yakın bir zamanda gerçekleşeceğini fakat hangi seviyelerde dip dalgasının geleceği hakkında fikir sahibi olmadığını beyan etti. Fakat yine de analist tarafından alt bandın yakınında fiyat hareketlerinin takip edileceği de Bollinger tarafından paylaşıldı.

Bitcoin ve Altcoin Piyasasına Analist Bakışı
Bitcoin ve Altcoin Piyasasına Analist Bakışı

50 bin Dolar Seviyesine Düştü

Bitcoin, hatırlanacağı üzere son 24 saat üzerinde 50 bin 360 dolar seviyelerine kadar gerileme yaşadı. Bitcoin’in yaşadığı bu önemli düşüş, diğer altcoin birimlerine de doğrudan etki yaptı. Gerileme sonucunda Polkadot ve Uniswap, en değerli 10 kripto varlığı arasında en kötü performansı gösteren başlıca iki birim oldular.

Tahminlerinin Çoğu Tuttu

John Bollinger, Bitcoin ile ilgili olarak paylaştığı tahminlerdeki yüksek başarı yüzdesi ile biliniyor. Nisan 2020’de gerçekleşen yüzde 40’lık yükseliş öncesinde analistin yorumları birebir gerçekleşti. Haziran ayında da yine Bollinger tarafından yatırımcılara temkinli veya short işlem önerisi gelmişti. Bollinger, bu tahmininde de başarılı olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle