Bitcoin Ajandası

Analistten Yorum Bitcoin ve Altcoinler için 2022’de En Kötüsünü Bekleyin!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analistten Yorum Bitcoin ve Altcoinler için 2022’de En Kötüsünü Bekleyin!

Analistten Yorum Bitcoin ve Altcoinler için 2022’de En Kötüsünü Bekleyin!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Trader Bitcoin ve altcoinler için yorumlarına devam etti. Direkt olarak kripto para ticaretiyle derinden ilgilenmese de daha sık olarak bu kripto para birimlerini sunan şirketlerle bağlantılı hisse senetlerini almayı tercih ettiğini açıkladı. Son zamanlarda da kendisi için zor olan bir şey olsa da yapmak zorunda olduğunu söylediği açıklamalara netlik getirdi.

Analist BTC ve ETH üzerinden balon olduklarını ve 2022 yılında patlayacaklarını ileri sürerek, kripto para birimleri analist için hiçbir zaman hoşuna giden bir yatırım aracı olamadığını dile getirdi. İki yıldan fazla bir süredir elinde tutulmasından sonra şüphesiz Ethereum ve Bitcoin’den iyi bir kâr elde etmesine rağmen, daha önce de desteksiz felsefeleri nedeniyle kripto para birimlerini sert bir şekilde eleştirdi.

Bitcoin ve Altcoinler için 2022’de En Kötüsünü Bekleyin!

Bitcoin ve Altcoinler için 2022’de En Kötüsünü Bekleyin!
Bitcoin ve Altcoinler için 2022’de En Kötüsünü Bekleyin!

Destekçiler için dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen analist, Kasım ayı sonlarına doğru, geçen hafta ortaya çıkan bir durum için Bitcoin’in çökeceği konusunda da uyarılarda bulundu. Ona göre, “Özellikle aşırı likidite zamanlarında parabolik olan her şey sonunda aşağı iner. Satın almanın çoğu teşvik kontrolü ya da aptal para alımıydı.”

Omicron da bu sürece dahil edildi ve bunun üzerine türev piyasalarını etkileyen diğer varyantlara rağmen Tim, kripto para birimlerini kapsayan borsalar kadar destekleyicilere eğilimli olduğu konusunda uyarılarda bulundu.  

Parabolik Olarak Artış

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinden geçen yıl parabolik olarak artış yaşanması sonucunda gerçeğinin, traderları %90’lık bir çöküşün gerçekleşemeyeceğini düşünmeye ikna etmemesi gerektiğini söyledi. Tim, traderlara herhangi bir işleme veya varlığa fazla bağlanmaktan kaçınmalarını tavsiye etti:

“Bir trader olarak işiniz, oynaklıktan kâr etmektir. Karınızı kilitleyene kadar bir işlem karlı değildir ve duygusallaşmak suları bulandırabilir.”

Bitcoin’in geçmiş ve geleceği hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için https://bitcoinajandasi.com/bitcoin-gecmis-ve-gelecegi/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir