Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyeleri Görebilir

Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyeleri Görebilir

Haberler
Mart 29, 2021 tarafından Esra Yılmaz
245
Popüler kripto analisti Michael van de Poppe, Bitcoin ve Ethereum ile ilgili tahminlerde bulunarak piyasaları heyecanlandıracak nokta atışlar yapmaya devam ediyor.
Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyeleri Görebilir

Kripto para dünyasında isabetli tahminleri ile adından söz ettiren Michael van de Poppe, yayımladığı yeni videoda Mart ayındaki düşüşü öngörmüş, ardından da yeni videosunda Bitcoin ve Ethereum ile ilgili tahminler yapmıştı. Geçtiğimiz hafta 50 bin dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin’in kısa vadeli hareketlerini tahmin eden Michael van de Poppe aynı zamanda altcoinler arasındaki en değerli dijital varlık olan Ethereum ile ilgili düşüncelerini de dile getiriyor. Usta analist, yaptığı tahminler ile piyasadaki yatırımcıları heyecanlandırdı.

Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyeleri Görebilir
Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyeleri Görebilir

58 bin Dolarda Duracak

Mart ayında Bitcoin’deki düşüşü tahmin eden Michael van de Poppe, bu tahmininin ardından da son olarak Bitcoin’in şu andaki rallisinin ne zaman sona ereceğini dile getirdi. Poppe, 58 bin 500 dolar seviyesine ulaşılmasının ardından Bitcoin’in mevcut rallisinin biteceğini söyleyerek piyasaların tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını iddia etti.

48 bin Dolara Düşebilir

Olası bir düşüş durumunda geçici olarak 48 bin 500 seviyelerini işaret eden Michael van de Poppe, aynı zamanda Ethereum için de tahminlerde bulundu. Ethereum’un kritik noktalarının bin 600 ve bin 500 dolar olduğunu dile getiren analist, Nisan ortasına kadar yeni zirveleri veya dip noktaları görmeye devam edebileceğimizi aktardı.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle