Bitcoin Ajandası

Bitcoin ve Ethereum için Bu Dipler Geliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin ve Ethereum için Bu Dipler Geliyor!

Bitcoin ve Ethereum için Bu Dipler Geliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1634 0

Pal ayrıca Bitcoin ve Ethereum için daha fazla olumsuz riskin yaşanma ihtimaline karşı da uyarıya geçti.

Ekonomist Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere kripto paralarda şu an için zorlu görünse de kripto para birimlerini yönlendiren temel teknolojilerin ardında mimarisi olan aşağı yönlü baskıya rağmen sorunsuz çalıştığını söylüyor. Pal şöyle diyor:

“Yani, geçen yıla benzer şekilde iyi bir stres testinin ortasındayız. Bazı yeni zincirlerin tıkanması ve kısmi Maker (MKR) tasfiyesi dışında herhangi bir sorun var mı? Hepsi DeFi‘de ve başka yerlerde nispeten düzgün çalışıyor mu? Benim için önemli olan burada…”

Bitcoin ve Ethereum için Öngörülen Dipler

Bitcoin ve Ethereum için Öngörülen Dipler
Bitcoin ve Ethereum için Öngörülen Dipler

Pal, MakerDAO içinde, nihayetinde bu işin en başında düşünülenden daha az şiddetli olan yakın tarihli bir tasfiyeye gönderme yapıyor.

Real Vision CEO’su, Bitcoin’de yaşanan oynaklığın ilk günlerinde teknoloji devi olan Amazon‘unkiyle karşılaştırarak yorum yapıyor.

CEO, “Amazon’a tutunmanın ne kadar zor olduğunu hatırlıyor musun? Bu, oranların 2010’da tekrar yükselme tehdidinde bulunduğu bir toparlanma sonrasıydı…Ve oranlar yükselmekle tehdit edildiğinde BTC’nin toparlanma sonrası hali burada” ifadelerini kullanıyor.

Makroekonomik faktörlerden etkilenen kripto piyasalarının aşağı çekildiğini ve hem hisse senetleri hem de dijital varlıklar için daha fazla olumsuzluğun söz konusu olabileceğini vurguluyor.

Kripto Para Birimlerinin Muhtemelen Düzeltmeleri

Ancak Pal, kripto para birimlerinin muhtemelen düzeltmelerinin sonuna yakın olduğunu söylüyor:

“Benim görüşüme göre, piyasalar bir süreliğine oynak olmaya devam ediyor. Geri dönüp Nasdaq’a veya Amazon’a ve o dönemle ilgili şeylere bakarsak, bu tür %20’lik düşüşler, %15’lik düşüşler görürüz. Sonra merkez bankaları faiz oranlarını yükseltemeyeceğini fark etmeye başlayınca piyasa yeniden daha yüksek patlama yapar. Bir süredir Bitcoin’in dezavantajının muhtemelen 30.000 dolar olduğunu söyledim. Sanırım bir tür alım bölgesindeyiz. Kesinlikle bu alana 2.800 ila 2.600 dolar arasında ETH eklemeyi düşünüyorum.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir