Bitcoin Ajandası

SkyBridge Kurucusu Açıkladı: Bitcoin Yatırımı için Tam Zamanı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SkyBridge Kurucusu Açıkladı: Bitcoin Yatırımı için Tam Zamanı!

SkyBridge Kurucusu Açıkladı: Bitcoin Yatırımı için Tam Zamanı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci piyasalarla alakalı önemli bir açıklamada bulundu. Söz konusu açıklamalara göre Scaramucci, Bitcoin yatırımı için doğru zaman olduğunu düşünüyor.

Ünlü isim söz konusu açıklamalarında, kısa vadeli fiyat seyrini göz ardı ederek 3 ila 5 yıllık bir zaman çizelgesi oluşturulması gerektiğini söyledi.

Bitcoin Yatırımı için Doğru Zaman

Bitcoin Yatırımı için Doğru Zaman
Bitcoin Yatırımı için Doğru Zaman

Varlık yöneticisi olarak faaliyet gösteren SkyBridge Capital şirketinin kurucu ismi Anthony Scaramucci, Bitcoin fiyatının dip noktasına yaklaşmış olabileceğini, dolayısıyla Bitcoin yatırımı için bu dönemin doğru bir zaman olduğunu ifade etti.

Davos’ta gerçekleştirilen Dünya Ekonomi Forumu’nda açıklama yapan Scaramucci, uzun süreli olarak yatırım yapan kişilerin 3-5 yıllık bir görünümü korumaları gerektiğini belirtti. Aynı zamanda günlük performans üzerinde çok fazla durmamaları gerektiğini ekledi. İnsanları şimdilerde yatırım yapmaya teşvik ettiğini, Dip seviyeye olan yakınlığın, bir başka zirveye olan yakınlıktan daha fazla olduğunu da ifade etti.

Şirket, şimdilerde iflas başvurusu yapan FTX’teki hisselerini geri alıp almama konusunda müzakerede bulunuyor.

Şirketin kurucusu, Sam Bankman-Fried’in bir dolandırıcı olduğu ispat edilse de şirkette ve kripto para piyasalarında yaşanan problemler sebebiyle aynı ismin sorumlu tutulamayacağını belirtti.

Tüm bunların dışında Bitcoin fiyatından da bahsetmek gerekirse; Coinmarketcap verilerine göre yazım esnasında (19 Ocak 2023) BTC fiyatı 20 bin 844 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir