Bitcoin Ajandası

Bitcoin Yeni Haftaya Yükselişle Başladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Yeni Haftaya Yükselişle Başladı!

Bitcoin Yeni Haftaya Yükselişle Başladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Bitcoin yeni haftaya yükselişle giriş yaparak etkileyici bir geri dönüş yapmayı başardı. Bugün ise erken saatler içerisinde 58.000 dolar seviyesine kadar yükseliş gösterdi.

Bitcoin yeni haftaya yükselişle başlarken en büyük kripto para birimleri arasında kazançlarından bir kısmını silse de şu an için hala son 24 saat içerisinde %5,8’lik kazançla 57.361 dolardan işlem görmeye devam ediyor. 26 Kasım’da lider kripto para birimi, Covid-19’un Omicron isimli yeni varyantı nedeniyle pandemi içerisinde daha da kötüleşebileceği endişeleri arasında %9’dan fazla değer kaybı yaşadı.

Bitcoin Yeni Haftaya Yükselişle Giriş Yaptı!

Bitcoin Yeni Haftaya Yükselişle Giriş Yaptı!
Bitcoin Yeni Haftaya Yükselişle Giriş Yaptı!

Ancak Pazar gününde Bitcoin %7’den daha üst düzeyde yükselerek boğaları sürücü koltuğuna oturttu. Ardından düşüş senaryolarını geçersiz kılan Bitcoin’in Kasım ayı içerisinde kırmızı bir aylık mumdan kaçınmak için bir miktar daha yükselmesi gerektiği ortaya koyuldu. Bitcoin ayrıca tüm zamanlar içerisinde en yüksek seviyeyi geri almaktan %16.8 oranında uzakta kaldı.

Spot Altın Açılışta 10 Dolar Değer Kaybetti

En büyük kripto para birimlerinden Bitcoin, diğer büyük pazarlar arasında birlikte geri dönüş uyguladı. ABD hisse senedi vadeli işlemlerinden şu an için ise ralli modunda ve S&P 500 endeksi %0,69’luk artış yolunda ilerleme sağlandı. Petrol, WTI fiyatından Nisan 2020 tarihinde de eksiye düşme durumdan bu yana en büyük bir günlük düşüşü kaydetmesinin sonrasında toparlanma kaydı başlattı. Spot altın açılışında 10 dolar değer kaybı yaşadı ancak daha sonra boğalar bir miktar zemin kazanmayı başardı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir