Bitcoin Ajandası

Bitcoin’de 50 Bin Dolarlık Düzeltme İddiası
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin’de 50 Bin Dolarlık Düzeltme İddiası

Bitcoin’de 50 Bin Dolarlık Düzeltme İddiası

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Analist Peter Brandt, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı isabetli tahminlerle biliniyor. Başarılı analist son olarak en değerli kripto birimi olarak bilinen Bitcoin’in yaşadığı ralli ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu ve takipçilerini uyararak çok büyük bir düzeltme iddiasında bulundu. Peter Brandt tarafından paylaşılan detaylarda, 50 bin dolarlık büyük bir düzeltmenin olabileceği mesajı verildi. Bilindiği üzere Bitcoin, 2013 yılından bu yana Bitstamp borsasında da altıncı ayını yeşil renkle kapatırken, bu ralli en son yaşandığında çok büyük bir düzeltme meydana gelmişti.

Bitcoin’de 50 Bin Dolarlık Düzeltme İddiası
Bitcoin’de 50 Bin Dolarlık Düzeltme İddiası

Yüzde 55 Değer Kaybı

Bitcoin’in benzer bir kayıp yaşadığı 2013 yılında 140 dolar seviyesinde yer alan BTC, değerini 62 dolara kadar geriletmişti. Yüzde 55’e varan değer kaybı sonucunda düzeltme ile beraber birçok yatırımcı çok önemli kayıplar yaşamıştı. Bitcoin’in bu dönemde de benzer bir sürece girebileceğini vurgulayan Peter Brandt yine de farklı birkaç teori daha sundu.

Benimsenmesi Fark Yaratabilir

Peter Brandt, Bitcoin’İn günümüzde kurumsal yatırımcılar tarafından da fazlasıyla benimsenmeye başlamasından dolayı işlerin farklı ilerleyebileceğine dikkat çekti. Analist, yine de olabilmesi muhtemel bir büyük düzeltme sonucunda 50 bin dolara kadar bir değer kaybı olabileceğini belirtiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir