Bitcoin Ajandası

Bitcoin’de Kritik Seviyeler
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin’de Kritik Seviyeler

Bitcoin’de Kritik Seviyeler

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
42 0

Bitcoin için oldukça hayati bir önem taşıyor çünkü eğer Bitcoin 57.000 dolarlık desteğin altında bir kapanışs yaşarsa Bitcoin için güçlü bir düşüş öngörülüyor. Uzmanlar ise bu konuda teknik analiz raporlarını hazırlayıp sunmaya başladılar.

Bitcoin’de Kritik Seviyeler
Bitcoin’de Kritik Seviyeler

Uzmanlar Bitcoin (BTC) Hakkında Ne Düşünüyor?

Uzmanlar, sunmuş oldukları raporda Bitcoin (BTC) için kritik dönemlerin başladığını belirtti. Bitcoin, ulaşmış olduğu 60.000 dolar seviyesini temizleyemedi ve 59.000 doların altına inerek yeni bir düşüş yaşamaya başladı. Teknik raporlara göre Bitcoin fiyatı hala 55.000 doların ve 4 saatlik 100 basit hareketli ortalamanın üzerinde seyrediyor. 4 saatlik grafik baz alındığında Bitcion/ABD Doları paritesi 57.200 dolara yakın destekle yükselmekte. Oluşmol olan 57.000 dolarlık destek bölgesinin altında net bir kırılma oluşması durumunda parite güçlü bir düşüş yaşayabilir. Önceki haftalarda Bitcoin fiyatı, ABD Dolarına karşı kazandığı 60.000 dolarlık direnci temizleme girişiminde bulundu ancak Bitcoin/ABD Doları paritesi 60.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başaramadı. 60.000 Dolarlık seviyenin üzerine çıkamayan BTC haftaya yeni bir düşüşle başladı.

Bitcoin Yükselir Mi?

Uzman rapor ve analizlerine göre, Bitcoin 57.000 dolar destek seviyesinin üzertinde sabit kalırsa, kısa dönemde bir artış gerçekleşmesi öngörülüyor. Artış meydana gelirse, direncin 59.200 Dolar seviyelerinde olacağı tahmin edilmekte.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir