Bitcoin Ajandası

BitPanda, Blockchain Ar-Ge Çalışmalarına Büyük Yatırım Yapıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. BitPanda, Blockchain Ar-Ge Çalışmalarına Büyük Yatırım Yapıyor!

BitPanda, Blockchain Ar-Ge Çalışmalarına Büyük Yatırım Yapıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Viyana’da merkezi bulunan dijital platform alanında hizmet veren BitPanda, 30 tam zamanlı geliştiricide istihdam sağlamayan blok zincirinde blokchain Ar-Ge çalışmalarına büyük destekle yatırım yapıyor.

Bitpanda, kendi adına birçok varlıklı yatırım platformu olan altyapılar için oluşum sağlamak adına farklı bloklarda zincir kullanarak tesis için gelecek dönemde iki yılda 10 milyon € yatırım yapmayı planlıyor. Blok zincirinde blokchain Ar-Ge kurmak için adım atan ve yeni dağıtılmış blok zincir ekibinde sorumlu olan ve baş teknoloji sorumlusu Christian Trummer de ekip üyeleriyle bilgi alışverişi toplantılarıyla birlikte özel bir eğitim alacak.

Blokchain Ar-Ge Kurmak için BitPanda Ekip Liderinden Açıklamalar!

Blokchain Ar-Ge Kurmak için BitPanda Ekip Liderinden Açıklamalar!
Blokchain Ar-Ge Kurmak için BitPanda Ekip Liderinden Açıklamalar!

Christian Trummer konusuyla ilgili ekiple de görüşme sonrasında birlikte alınan kararlar adı altında şunları söyledi:

“Blockchain teknolojisi, insanların yaşam biçimini dönüştürme potansiyeline sahip – hızlı benimsenmesi sayesinde her gün daha fazla gördüğümüz bir şey. Dünya çapında, büyümesini kolaylaştıran kuruluşlar daha belirgin hale geliyor ve inanılmaz atılımlara yol açıyor. Bu, oyunun kurallarını değiştiren bir yenilik. Bu ana akım benimseme dalgasını ileriye taşımaya odaklandık çünkü bunun geleceğin teknolojisi olduğuna inanıyoruz.”

BitPanda Geleceği

2020 yılı boyunca firma olarak Fransa, İspanya, Türkiye ve İtalya’da ofisler açıldı ve bunların yanı sıra Aralık ayında Krakow’da ekip üyelerinin ikiye katlanarak 500 kişiye ulaştı. Kurduğu kalabalık ekiple oluşan inovasyon şirketi dijital yatırım platformunda şimdi yeni Avrupa pazarlarına açılmayı planlıyor. Londra, Milano, Paris, Berlin ve İstanbul’da geleceğin yetenek merkezleri olarak belirlenen her yerde işlem görebilmenin yanı sıra Barselona’daki teknoloji merkezi ve ofis kurmayı planlıyorlar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir