Bitcoin Ajandası

Bitstamp Yeni Bir Altcoin Listeliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitstamp Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

Bitstamp Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Bitstamp, 2021 yılının başlarında yaşadığı ralli içerisinde adından sıkça söz ettiren Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini duyurarak adım attı.

Analizde görülen işlem hacmine göre Avrupa’da en büyük kripto alım satım platformu olarak öne çıkan Bitstamp, Cardano topluluğunda heyecan yarattı. Bitstamp’in duyuru hakkında bulunan blog gönderilerinde öncelikle Cardano hakkında açıklayıcı bilgiler bulunduruldu.

Bitstamp Yeni Bir Altcoin Listeledi!

Bitstamp Yeni Bir Altcoin Listeledi!
Bitstamp Yeni Bir Altcoin Listeledi!

“Cardano, yenilikçilere ve vizyonerlere, Cardano’nun kendilerinin dediği gibi, ‘gücü hesaplanamaz yapılardan marjlara ve bireylere yeniden dağıtmalarına’ yardımcı olacak araçlar ve teknoloji sunan bir platformdur. Açık kaynak projesi, daha güvenli, şeffaf ve adil bir toplum yaratmayı hedefliyor. Olumlu küresel değişimin başlatılabileceği temeli üzerine tasarlanmıştır…

Cardano, çok varlıklı defter ve doğrulanabilir akıllı sözleşmelerle merkezi olmayan bir uygulama (DApp) geliştirme platformu olmayı hedefleyen bir blok zinciri platformudur. Hakemli araştırma temelinde inşa edilen ilk blok zinciri platformudur. Kurucular, milyarlarca veriyi koruyacak kadar güvenli, küresel sistemleri barındıracak kadar ölçeklenebilir ve temel değişimi destekleyecek kadar sağlam olduğunu iddia ediyor…”

Ne Zaman Listelenecek?

Listeleme takvimi ise şu şekilde gerçekleştirilecektir:

23 Kasım: “Para yatırma ve çekme işlemlerinde açık ancak alım satım henüz etkinleştirilmedi.”

24 Kasım (yaklaşık TSİ 14:00): “Limit emirleri verebilecek ve iptal edebileceksiniz, ancak bunlar eşleştirilmeyecek.”

24 Kasım (yaklaşık TSİ 18:00): “Emir eşleştirme başlayacak ve işlemler normal şekilde yürütülecek.”

Emir defterleri yeterli likiditeyi topladıktan sonra platform, yeni pariteler için tüm emir türlerini ve kart alımlarını etkinleştirecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir