Bitcoin Ajandası

Bitzlato Kullanıcıları Varlıklarının Bir Kısmı Çekebilecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitzlato Kullanıcıları Varlıklarının Bir Kısmı Çekebilecek!

Bitzlato Kullanıcıları Varlıklarının Bir Kısmı Çekebilecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

ABD’de yetkililerin el koyduğu Bitzlato kullanıcılarına fonları için yeniden erişim sağladı. Elde edilen bilgilere göre kullanıcılar varlıklarının bir bölümünü BTC olarak çekebilecek.

Kripto para borsası Bitzlato, geçtiğimiz günlerde Telegram kanalı üzerinden önemli bir açıklamada bulundu. Söz konusu açıklamada borsa yetkilileri, Bitzlato’nun ABD ve Europol yaptırımları sebebiyle kullanıcıların platformda sıkışan varlıkların %50’sini çekebilmeleri için olanak sağlayacağını duyurdu. Yapılan bu açıklamaya göre Bitzlato kullanıcıları sahip oldukları varlıkların yarısını çekebilme fırsatı yakalayacak. Üstelik kullanıcılar, varlıklarını Bitzlato hesabından farklı bir cüzdan ya da adrese transfer edebilmek için Telegram botunu kullanabilecek.

Bitzlato Kullanıcıları Fonlarını BTC Olarak Çekecek!

Bitzlato Kullanıcıları Fonlarını BTC Olarak Çekecek!
Bitzlato Kullanıcıları Fonlarını BTC Olarak Çekecek!

Rusya bağlantılı kripto para borsası kullanıcıları, varlıklarını BTC olarak çekebilecek. Çünkü borsa, hizmetlerini durdurduğu süreçte bütün fonlarını BTC’ye dönüştürdü. Bunun nedeniyse birçok altcoin’e hizmet vermenin yol açacağı teknik problemlerle başa çıkamayacaklarını düşünmeleri oldu.

Bitzlato kullanıcısı olduğunu iddia eden birkaç kişi, sosyal medya hesabı üzerinden BTC’lerini Binance ve Bybit gibi platformlara transfer edebildiklerini dile getirdi. Diğer yandan bu kişiler, BTC’lerini çekebilmek için Ledger gibi donanım cüzdanlarıyla ViaBtc ve Trust Wallet gibi yazılım cüzdanlarını kullanabildiklerini de aktardı.

Bitzlato tarafından kullanıcılarına sunulan %50 fon çekme seçeneği, kullanıcıların yeniden platforma erişebilmesini sağlamayı ve operasyonlarını devam ettirme konusunda geçmişte paylaştığı yol haritasını takip ediyor. Yol haritasına göre platform, borsayı eski haline getirebilmek adına çalışmalarına aralıksız olarak devam edecek ve Nisan 2023 döneminde borsayı yeniden aktif edecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir