Bitcoin Ajandası

BlockAura Yatırımcısına Yüzde 3.100 Getiri Sağladıktan Sonra Çakıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. BlockAura Yatırımcısına Yüzde 3.100 Getiri Sağladıktan Sonra Çakıldı!

BlockAura Yatırımcısına Yüzde 3.100 Getiri Sağladıktan Sonra Çakıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
15 0

Başta Hindistan’daki yatırımcılar olmak üzere dünya genelinde birçok insanın yatırım yaptığı BlockAura (TBAC), 8 ay gibi kısa bir sürede yüzde 3.100 değer artışı yaşayarak yatırımcısına ciddi bir getiri sağladı. Bu yatırımcılar arasında 51 yaşındaki Hintli Sanjay Kamble de yer aldı. Bu denli çok değer kazanan altcoin daha sonrasında yüzde 90 değer kaybederek adeta çakıldı.

Konuyla alakalı olarak basında yer alan haberlere göre Kamble, geçtiğimiz alamadığı lüks arabasıyla Hindistan’ın kırsal kesimlerinde tur atıyor. Hatta çevresindeki öğretmenleri, arkadaşlarını, akrabalarını bu altcoin’i satın almaya teşvik eden yatırımcı, yatırımların 300 günde 3 katı değer kazanacağı konusunda da taahhütte bulunuyor. Üstelik kripto para tutkunu 2-3 yıl içerisinde fiyatın 10 bin doları bulacağını düşünüyor.

Diğer yandan kripto para uzmanları bu tür projelerden bazılarının saadet zinciri olduğu konusunda uyarıda bulunuyor. Sonuç olarak bu altcoin’e yatırım yapan binlerce insan Kamble kadar şanslı olmayabilir.

BlockAura Fiyatı Yüzde 90 Kayıp Yaşadı!

BlockAura Fiyatı Yüzde 90 Kayıp Yaşadı!
BlockAura Fiyatı Yüzde 90 Kayıp Yaşadı!

CoinGecko tarafından elde edilen verilere göre projenin native token’i TBAC, temmuz ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi 32.30 dolara nazaran yüzde 90 değer kaybetmiş durumda. Şimdilerde 3.03 dolar seviyesinden işlem gören altcoin’in PancakeSwap’teki son 1 haftada günlük hacmiyse 20 bin dolar olarak kayıtlara geçti.

BlackAura, yaşadığı bu sert düşüşün ardından panik satışının önüne geçebilmek adına günlük para çekme limitini 250 dolar olarak sınırlandırdı. Hatta BlockAura yatırımcılara öyle zor koşullar dayattı ki, birçok yatırımcı zararını bırakıp tümüyle çıkış yapamıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir