Bitcoin Ajandası

TOGG, Blockchain Altyapısını Güçlendirmek Üzere Çalışmalar Yürütüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. TOGG, Blockchain Altyapısını Güçlendirmek Üzere Çalışmalar Yürütüyor!

TOGG, Blockchain Altyapısını Güçlendirmek Üzere Çalışmalar Yürütüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Yerli otomobil TOGG, blockchain altyapısına sahip yeni nesil teknolojiler konusunda gücünü artırabilmek için Paycell ile iş ortaklığı gerçekleştirdi.

Blockchain Altyapısı için Önemli Bir İmza Atıldı

Blockchain Altyapısı için Önemli Bir İmza Atıldı
Blockchain Altyapısı için Önemli Bir İmza Atıldı

Basit bir otomobilden ziyade teknolojik bir araç olarak tasarlanan yerli otomobil TOGG, blockchain altyapısıyla alakalı gücünü katlayabilmek adına bağlantılarını artırıyor. TOGG’un ilk üretim aşamasında başlandığı zamanki ortaklarından biri AvaLabs olmuştu. Söz konusu ortaklık kapsamında AvaLabs tarafından geliştirilecek olan blok zinciri altyapısı sayesinde kullanıcıların protokoldeki ürün ve hizmetlerden güvenli bir şekilde faydalanması sağlanacak. Bu anlamda yeni bir gelişme olarak Paycell ile iş ortaklığı gerçekleştirilecek.

Tüm bunların yanı sıra TOGG’un navigasyon sistemiyle alakalı olarak bahsi geçen iş yerlerinde ve elektrikli araç şarj istasyonlarında ödemeler, araçtan inmeye gerek olmadan gerçekleştirilebilecek.

Dijital Varlıklar için Paycell ile Güçlerini Birleştirdi

TOGG üst düzey yöneticisi M. Gürcan Karakaş, konuyla alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında Karakaş, iş ortaklığı sayesinde blockchain tabanlı yeni nesil varlıklar için Paycell ile güçlerini birleştirdiklerini dile getirdi.

Projenin kullanıcı odaklı iş geliştirdiğinden bahseden ünlü CEO, yeni bir yaşam alanı olarak nitelendirilen TOGG akıllı cihazlarda kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak amacıyla çalıştıklarını söyledi. Bir otomobilden fazlasını yaşatacakları bu mobilitenin bir deneyim oluşturduğunu, dolayısıyla bu iş ortaklığının son derece önemli olduğundan bahsetti. Tüm bunlarla beraber Paycell ile geçekleştirilen ortaklığın mobilite ekosisteminin çekirdeğinin kurulması açısından önemli bir adım olduğunu da açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir