Bitcoin Ajandası

BlockFi Borsasından Kullanıcılarına Sevindirici Haber!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. BlockFi Borsasından Kullanıcılarına Sevindirici Haber!

BlockFi Borsasından Kullanıcılarına Sevindirici Haber!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

BlockFi borsası, kullanıcılarının 2023 yazı itibariyle para çekim işlemi gerçekleştirebileceğini söyleyerek sevindirdi. Bu süreçte yetkililer, kullanıcılarına para çekebilmeleri için üçüncü taraf bir cüzdan oluşturmasını önerdi.

Geçen sene FTX’in iflas etmesiyle beraber para çekim işlemlerini askıya alana BlockFi, konuyla alakalı olarak açıklamada bulundu. Şirket, para çekim işlemlerini bu yaz itibariyle yeniden başlatabileceğini duyurdu. Bu durum birçok BlockFi müşterisini mutlu etti.

BlockFi Borsası Çekim İşlemlerini Bu Yaz Başlatabilir

BlockFi Borsası Çekim İşlemlerini Bu Yaz Başlatabilir
BlockFi Borsası Çekim İşlemlerini Bu Yaz Başlatabilir

Kullanıcılarının para çekim işlemlerini askıya alan BlockFi, önemli bir açıklamada bulunarak topluluk üyelerini sevindirdi. Şirket yetkilileri yapmış olduğu açıklamasında para çekme işlemlerinin bu yaz başlatılabileceğini ifade etti. Geçen yıl FTX’in iflasından kaynaklı olarak para çekim işlemlerini durdurma kararı alan BlockFi borsası, bu yaz yeniden başlatabilmek adına çalışmaları ve gerekli testleri tamamlamayı amaçlıyor.

Şirket yetkilileri tarafından kullanıcılara gönderilen e-postada, şimdiye kadar kullanıcıların BlockFi cüzdanında tutulan kripto varlıkları çekmelerine müsaade edilecek bir konumda olunacağı ifade edildi. Para çekme işlemlerinin toplu bir şekilde gerçekleştirileceği ve uygun olan kullanıcılar için bir e-posta gönderileceği belirtildi. Bu süreç içerisinde yetkililer, kullanıcılarına parasını çekebilmek için üçüncü taraf bir cüzdan sahibi olmaları konusunda öneride bulunuyor.

BlockFi, kullanıcılarının parasını çekebilmeleri için çalışmalar yürüttüğü 13 Kasım’dan bu yana Bölüm 11 iflas koruma başvurusu gerçekleştirmişti. Şirket, topluluk üyelerinin parasını geri çekebilmesi için yoğun bir çalışma gerçekleştirdiğini ve mücadele ettiğini vurguladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir