Bitcoin Ajandası

Bloomberg Stratejisti Açıkladı: Bitcoin’de O Seviye için Zaman Gerek!Bloomberg Stratejisti Açıkladı: Bitcoin’de O Seviye için Zaman Gerek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bloomberg Stratejisti Açıkladı: Bitcoin’de O Seviye için Zaman Gerek!

Bloomberg Stratejisti Açıkladı: Bitcoin’de O Seviye için Zaman Gerek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bloomberg stratejisti Mike McGlone, ekibiyle birlikte yazmış olduğu son raporunda Bitcoin’in uzun zamandır konuşulan 100 bin dolar seviyesi hakkında yeniden değerlendirmelerde bulundu. Enerji fiyatlarında görülen yükselişin bir zaman sonrasında giderileceğini dile getiren ünlü stratejist, altın ve Bitcoin’in yakın zamanda yükseleceğini belirtti.

Bloomberg Stratejisti İddialı Yorumlarda Bulundu

Bloomberg Stratejisti İddialı Yorumlarda Bulundu
Bloomberg Stratejisti İddialı Yorumlarda Bulundu

Bitcoin’in 100 bin dolar seviyesi için ilerleme gösterdiğini söyleyen Mike McGlone, sektörün en büyük para biriminin kalıcı bir yörüngede ilerlediğini ve bunu bozabilecek herhangi bir faktörün mevcut olmadığını söyledi.

Raporunda Bitcoin’in tarihteki en iyi performans sergileyen varlıklarından biri olduğuna da dikkat çeken baş emtia stratejisti, ilerleyen süreçlerde de fiyatı belirleyen en kritik faktörün arz-talep dengesi olduğunu ifade etti. Bu yolda ilerleyen varlıklar açısından özellikle de böyle bir teknoloji çağında kalıcı yörüngenin bozulma ihtimalinin son derece düşük olduğunu söyledi. Petroldeki yüksek fiyatların kullanımı azaltacağından, dolayısıyla üretimin artıp fiyatın düşüneceğinden de bahseden McGlone, Bitcoin’in arzının bir kod ile hazırlandığını, 100 bin dolar seviyesi için zaman gerekeceğini de dile getirdi.

Daha Önceki Yorumlarında Yanılmıştı

Her ne kadar Mike McGlone milyonlarca insan tarafından takip edilse de son dönemlerde yaptığı Bitcoin yorumlarında yanıldığını unutmamak gerekir. Hatırlanacağı üzere daha önce yaptığı Bitcoin’in 100 bin dolara gitme ihtimalinin 20 bin dolara gerileme ihtimalinden daha fazla olduğu yorumunda yanılmıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir