Bitcoin Ajandası

BNB Balinası 3.4 Milyon Dolarlık Floki Inu (FLOKI) Satın Aldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. BNB Balinası 3.4 Milyon Dolarlık Floki Inu (FLOKI) Satın Aldı!

BNB Balinası 3.4 Milyon Dolarlık Floki Inu (FLOKI) Satın Aldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Anonim BNB balinası, token’leri ile %30 artış yaşayarak takip altına alınarak 3.4 milyon dolar değerinde Floki Inu (FLOKI) satın alım işlemini uyguladı. Balina şu an için ise toplam miktarlar üzerinde 12 milyar FLOKI token’ına sahip.

Anonim olan BNB balinası, bir FLOKI destekçisi ise token’lar arasında küçük parçalar halinde satın alım işlemi uyguladı. İlk alım aşaması ise yaklaşık 2 gün önce yapıldı ve Floki balinası ilk seferde sadece 218 bin token satın aldı. Ancak daha sonrasında cüzdana 10.5 milyon daha ekleme ile en büyük satın alma hacmi dün, bir saat içinde anonim balinanın yaklaşık sekiz milyar Floki satın alımıyla ortaya çıkardı. Son işlem 17 saat önce ek 1 milyar FLOKI alımıyla gerçekleşti.

BNB Balinasına FLOKI Fiyatı Bu Alımlara Nasıl Tepki Verdi?

BNB Balinasına FLOKI Fiyatı Bu Alımlara Nasıl Tepki Verdi?
BNB Balinasına FLOKI Fiyatı Bu Alımlara Nasıl Tepki Verdi?

Şu an ki aşamada FLOKI %24.1 fiyat artışı ile işlem görmeye devam ediyor. Kripto paralar arasında elde edilen CoinGecko verilerine göre yaklaşık 6 saat önce belirlediği 0,00033651 dolarlık zirvesinden %3.3 oranında gerilemiş durumda. Balinanın eylemleri ise aslında FLOKI’nin fiyatına önemli ölçüde yansıma görmedi.

Kripto paralarda son 1 saat içerisinde ise %5.3 oranında yükseliş gördü. FLOKI’nin son 1 aylık yükselme oranı ise %523.7 oranında.

Coingecko’ya göre, token’lar arasında günlük işlem hacmi 169,166,343 milyon dolar civarında olduğu seyredildi.

Meme Coin’ler Yükselişte

Geçmiş haftalarda ise, Shiba, Elon, Cate ve Floki gibi meme tabanlı topluluk token’ları ve kripto paralar sektörden büyük ilgi görüldü. Kısa sürede %1000’e varan büyüme yaşadı.

Meme tabanlı FLOKI, Elon Musk’ın Floki adlı Shiba-Inu köpeğine yönelik bir oluşum sonucunda oldu. Proje daha önce Londra’da insanlarının trenlerde ve otobüslerde “Doge‘u mu kaçırdınız? O zaman Floki alın” sloganlarını görebilecekleri büyük bir pazarlama kampanyasını da başlatmıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir