Bitcoin Ajandası

Efsanevi Boksör Bu Altcoin için Yükselişe Oynuyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Efsanevi Boksör Bu Altcoin için Yükselişe Oynuyor!

Efsanevi Boksör Bu Altcoin için Yükselişe Oynuyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Efsanevi boksör Mike Tyson bu altcoin için yükselişe oynarken, Solana’ya büyük miktarda yatırım yaptığını açıklamasının ardından kısa bir zaman sonra, 5.7 milyon Twitter takipçisine tokenin fiyatının ne kadar yüksek olabileceğini de sordu.

Alınan bilgiler üzerinden 1986 tarihinde en genç ağır sıklet şampiyonu olan Tyson, Solana destekli NFT pazar yeri Solsea’dan satın alınan bu altcoin için yükselişe oynuyor. Catalina Whale tokenini de sergilemeye başladı. Ardından Tyson, önde gelen NFT pazarlarından OpenSea‘nin Solana için destek ekleyip eklemeyeceğini sordu.

Bu Altcoin için Yükselişe Oynarken Tahminler Yapıldı!

Bu Altcoin’de Yükselişe Oynarken Tahminler Yapıldı!
Bu Altcoin’de Yükselişe Oynarken Tahminler Yapıldı!

Bu haftanın başlarında, The Dream Foundation’ın kripto para birimi olan DREAM’i lanse etmeye başladı. Ardından kripto para topluluğu içinde zihinsel sağlığı iyileştirmenin önemini vurgulamaya başladı. Bazıları Tyson’dan gelen tavsiyeye mesafeli yaklaşırken ne de olsa, muazzam servetini malikanelere, özel partilere ve Bengal kaplanlarına harcadıktan sonra 2003 yılında ünlü bir şekilde iflas etti.

Bazı Twitter kullanıcılarından, “Iron Mike”ı SOL yatırımını pompalamaya çalışmakla suçlayarak 2021’de %17.500’ün üzerinde yükselişe geçen SOL, şu an için 148.74 dolardan işlem gören ivmesini yeniden kazanmak için mücadele etmeye başladı. Token, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %43 düştü.

Lider Akıllı Sözleşme Platformu

Bununla birlikte, JPMorgan daha kısa süre önce Solana’nın Ethereum’un merkezi bulunmayan finans alanında bulunan hakimiyetine meydan okuyarak lider akıllı sözleşme platformu olarak ortaya çıkabileceğini tahmin etti.

Bank of America, buna yönelik zayıf ademi merkeziyetçiliğe rağmen bunun “kripto VISA”sı olabileceğini tahmin edecek kadar ileri gidiş yarattı. Yine de Binance Smart Chain, Cardano ve Terra gibi diğer “Ethereum katilleri” ile rekabetle karşı karşıya kaldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir