Bitcoin Ajandası

Bored Ape NFT’lerinden Yeni Rekor! Taban Fiyatları En Yüksek Seviyeyi Gördü!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bored Ape NFT’lerinden Yeni Rekor! Taban Fiyatları En Yüksek Seviyeyi Gördü!

Bored Ape NFT’lerinden Yeni Rekor! Taban Fiyatları En Yüksek Seviyeyi Gördü!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

NFT piyasasında her geçen gün yenir bir gelişme yaşanmaya devam ediyor. Popüler NFT koleksiyonlarına gösterilen ilgi günbegün artarken, bu ilgiyle beraber daha fazla proje geliştirilip daha geniş kitlelere erişim sağlanıyor. Bu durum genel olarak NFT fiyatlarına da yansıyor. Elde edilen son verilere göre günümüzün en popüler NFT projeleri arasında yer alan Bored Ape NFT’lerinin taban fiyatlarında yeni bir rekor seviye görüldü.

Bored Ape NFT’leri Kurlar Açısından En Yüksek Seviye

Bored Ape NFT’leri Kurlar Açısından En Yüksek Seviye
Bored Ape NFT’leri Kurlar Açısından En Yüksek Seviye

Bored Ape NFT’lerinden biri göstermiş olduğu ciddi bir yükselişle, en popüler NFT pazaryerlerinden olan OpenSea’da en az 152 ETH’den, başka bir deyişle 434 bin dolardan işlem görmeye başladı. Duna Analytic kaynaklı The Block Research verilerine göre Bored Ape Yatch Club NFT’sinin göstermiş olduğu bu yükseliş eğilimi ve ulaştığı seviye hem ETH hem de USD açısından tarihin en yüksek seviyesi olarak değerlendiriliyor.

Bunun yanı sıra Yuga Labs’ın Bored Ape’yi piyasaya sürdüğü tarihten itibaren büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Böylelikle şirket yakın bir tarihte 450 milyon dolarlık bir finansman turunda 4 milyar dolar değerinde değerleme elde etmeyi başardı.

 Ayrıca bir konuyu daha hatırlatmak gerekirse; Yuga Labs, yine yakın bir tarihte Larva Labs bünyesinde yer alan ve sektör açısından son derece olan önemli olan CryptoPunks ve Meebits NFT koleksiyonlarını da kendi bünyesine dahil etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir