Bitcoin Ajandası

Borsa Devi Binance O Bölgeden Bir Kez Daha Çekildi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Borsa Devi Binance O Bölgeden Bir Kez Daha Çekildi!

Borsa Devi Binance O Bölgeden Bir Kez Daha Çekildi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Dünyanın üzerindeki en önemli borsa devi Binance, daha önce de faaliyetlerini durduğu Kanada’nın Ontario bölgesinden yeniden çekilme kararı aldı.

Borsa Devi Binance Ontario’da Artık Hizmet Vermeyecek!

Borsa Devi Binance Ontario’da Artık Hizmet Vermeyecek!
Borsa Devi Binance Ontario’da Artık Hizmet Vermeyecek!

Borsa devi Binance Kanada’nın Ontario bölgesindeki hizmetlerini yeniden durdurduğunu açıkladı. Bu bölgeden yeni hesap açma işlemlerinin yapılamayacağını ve mevcut müşterilerinin işlemlerinin engellendiğini duyuran borsa yetkilileri, bazı kullanıcıların işlem ücretlerinin geri yatırılacağı da belirtildi. Aynı zamanda şirketlerin taahhütlerini gerçekleştirip gerçekleştirmediği hususunda üçüncü bir taraf olarak kurum görevlendirileceği de ifade edildi.

Borsa Devi Durumun Bir Hata Olduğunu Belirtti!

Borsa devi Binance yetkilileri tarafından konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada, Ontario’da daha önce faaliyetlerinin durdurulmasının ardından tekrar aktif edilmesinin büyük bir hata olduğu ifade edildi. Yapılan taahhüt açıklamasında da ayrıca Binance uygulama ya da web sitesi üzerinden herhangi bir hesap açma işlemi yapılamayacağını da belirtildi. Bu süreçte her ne kadar çalışanlar ve kullanıcılar Binance erişiminin kısıtlı olduğuna dair bilgilendirilse de Ontario’daki kullanıcıların işlemlerini sürdürebilmesi tümüyle bir hata olarak kabul edildi.

Resmi Bir Açıklama Olmadan Engel Kalkmayacak!

Şirket yetkilileri taahhüt açıklamasında Binance Platformu Kullanım Koşullarının 6 Ocak itibariyle Ontario’daki kullanıcılar açısından uygun olmadığını, yeni kullanıcılarınsa bu bölgede ikamet etmediklerini ispat etmesi gerektiğini belirtti. Kendisini Ontario’da olarak tanımlayan kullanıcıların yeni hesap açması engellenirken, IP adresinin bu bölgeden olduğu tespit edilen kullanıcıların hesap açöma işlemlerinin de mümkün olmayacağı ifade edildi. Ayrıca şirket yetkilileri herhangi bir resmî açıklama yapılmadığı takdirde kayıt yaptırma prosedürlerinin bu şekilde sürdürüleceğinin de altını çizdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir