Bitcoin Ajandası

Brain Kelly Ethereum’da Yükseliş Beklemesinin Nedenini Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Brain Kelly Ethereum Yükselişi Beklemesinin Nedenini Açıkladı!

Brain Kelly Ethereum Yükselişi Beklemesinin Nedenini Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Oldukça iyi diyerek Ethereum için giderek daha iyi olacağı üzerine açıklamalarda bulunan Brain Kelly bugünden sonrasında da Ethereum yükselişi bekliyor.

Kelly, hakkında çok konuşmaya başlanılan ve EIP 1559’u içeren ayrıca yaklaşmakta da olan “Londra” hard forkunun Ethereum yükselişi beklemesinin yanı sıra para politikasını önemli ölçüde değiştireceği gerçeğine işaret ederek dikkatleri Ethereum’a çekti.

Ethereum’da Yükseliş Genel Olarak İyi

Ethereum’da Yükseliş Genel Olarak İyi
Ethereum’da Yükseliş Genel Olarak İyi

Ethereum yükselişi için sonsuz sınır olmayan arza sahip olduğundan dolayı rutin olarak eleştirilerin altında karşı karşıya kaldıktan sonrasında da şimdilerde “değer deposu” anlatısını körüklemeye yardımcı oluyor. Deflasyonist bir para birimiyle de dönüşüm uyguluyor. Kelly, arz içinde sınırlandırılmada da fiyat açısından “genel olarak iyi” olduğunu belirtiyor.

“Dünyada Ethereum üzerine kurulu her şeye sahipsiniz. DeFi, NFT’ler, hepsi var. Artı, yeni bir para politikası geliyor. Artı, potansiyel olarak, bunun sadece bir varlık sınıfı olarak benimsenmesiyle ortaya çıkıyor. Ve bana göre bu Ethereum için oldukça iyi.”

Geçen haftalarda da aynı şekilde CNBC’nin önde gelen borsacılarından olan Jim Cramer, Ethereum’u hala elinde tuttuğunu açıklayarak açıklamalarına ekleme yapmıştı.

Ethereum Yorumu

Ethereum hakkında açıklamalara bakıldığında da aynı oranda açıklama yapan analistler son zamanlarda Ethereum’a yönelik tekrar bir yönelme başlattı ve daha da iyiye gideceğine yönelik yapılan yorumlarda da yatırımcıların yönelmelerinde ekstra bir adım atmalarına sebep oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir