Bitcoin Ajandası

Braintrust (BTRST) Nedir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Braintrust (BTRST) Nedir?

Braintrust (BTRST) Nedir?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Dijital platformların yaygınlık görmesiyle pek çok kavramın da ortaya çıktığı görülmektedir. Onlardan biri de Braintrust olarak kendini belli edince bu kavram merak edilmeye başlandı. Yazımızda Braintrust üzerine açıklayıcı bilgiler bulacaksınız.

Yetenek kazançlarının %40’ına kadar alma eğilimi gösteren başka pazar yerlerinin tersine, Braintrust, yeteneğin, kazançların tamamını muhafaza etmesine izin tanır ve aracıları kaldırarak müşterilerin bütçelerini daha iyi yönetmelerini sağlar.

Braintrust Nedir? Kendini Yöneten Bir Ağ Özelliği

Braintrust Nedir? Kendini Yöneten Bir Ağ Özelliği
Braintrust Nedir? Kendini Yöneten Bir Ağ Özelliği

Binlerce yetenek katılımcısının yanında Nestle, Porsche, Atlassian, Goldman Sachs ve Nike gibi yüzlerce önemli kuruluşla kendini yönetme özelliğinde olan merkeziyetsiz bir ağ olarak öne çıkar.

Var olan yetenek pazarlarının bozulması ve çalışanların haklarından mahrum kalması sorununa çözüm Braintrust’ten geliyor. Bu sorununu, işveren konumunda olanlar ve çalışanlar arasındaki teşvikleri dengeli bir duruma getirerek çözüyor.

Algoritmik Ödül Motoru

Fahiş fiyatlarıyla bilinen pazarlama ve reklam kampanyalarına yüklü paralar dökmek yerine, kullanıcılarını, ağın büyümesine yardımcı olmaları karşılığında yerel belirteç BTRST ile ödüllendirmesiyle biliniyor.

Platformunun bu etkinliğine herkesin katılabilme durumu olduğu gibi ağda işlem yapan müşterileri davet ederek BTRST kazanma imkanına sahip olunacaktır. Ödüllerin, ağa yapılan katkılara göre aktif olarak ödemesi yapılır.

Meslek Sahiplerine Avantajlar

Platformunun çalışanı %0 ve işletmeleri %10 ücretlendirme modeli, geleneksel Web 2.0 yetenek pazarlarına göre taraflara %70’e varan ücret tasarrufu imkanı sunuyor.

Braintrust’un modeliyle Nestle, Porsche, NASA, Nike, Allstate ve Goldman Sachs gibi önemli kuruluşlar Braintrust’u avantajlı bularak Ağ kullanımlarını artırabiliyor.

En Uyumlu Teşvikler

Ağ kullanıcıları tarafından işletilen ilk merkeziyetsiz yetenek ağı olmasıyla öne çıkmaktadır. Kullanıcıların daha çok yararlanmasıyla bilinen Web 2.0 pazar yerlerinin tersine, Braintrust platformunda yer alan her kullanıcının ağın geliştirilmesi konusunda etkiye sahip olduğu söylenebilir. Bu durum, teşviklerde uyumluluğu meydana getirip kullanıcılara ağın uzun vadeli başarısında etki olma imkanı sunar.

Braintrust Avantajları Neler?

Yetenekli teknik serbest çalışanları en saygın markalarla bir ortamda buluşturan ilk merkeziyetsiz yetenek ağı özelliğini taşımasıyla dikkat çekmektedir.

Braintrust’ın yetenek kadrosunda bulunanlar, ilk başta yazılım, makine öğrenimi, veri analitiğini içine alan büyük, karmaşık teknoloji ve tasarım projelerini öne alır.

Yetenek kadrosunun çalışması içinde büyük bir sigorta şirketine sağlık sigortası alışveriş platformu oluşturmak ya da bir nakliye firmasına tam donanıma sahip mühendislerin istihdam edilmesi yer alabilir.

Apple başta olmak üzere, Facebook, Google, Amazon gibi şirketlerin kadrosu içinde yer alan en iyi teknoloji yeteneklerini çekme çalışmasıyla da biliniyor.

BTRST Coin Nasıl Alınır?

BTRST coin 15 Eylül 2021 tarihi itibariyle CoinMarketCap platformunda listelenme görmüş bir kripto para durumundadır. BTRST coin hangi borsada yer alıyor, sorusu burada ortaya çıkmaktadır.

BTRST coin şimdilik sadece Uniswap (V3) platformu üzerinde işlem görür halde bulunmaktadır. BTRST coin para biriminin yakın gelecekte Coinbase Pro üzerinden satın alınma özelliğine de kavuşacağı haberleri gelmektedir.

15 Eylül Çarşamba günü itibariyle BTRST’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul edeceği bilgisini paylaşan borsa, likidite şartlarının yerine getirilmesi durumunda alım satıma da başlayacağını açıkladı.

BTRST coin, Coinbase platformu üzerinden USD, USDT, EUR, GBP ve BTC ile işlem görmeye başlayacak. Bu gelişme, bu konu üzerinden ileriye dönük fikir vermesi açısından büyük önem taşımaktadır. Çünkü bir kripto para biriminin borsalarda gösterdiği işlem görme kabiliyeti, kullanıcı tercihlerinde doğrudan etkili olabilmektedir.

Braintrust Coin Geleceği

Braintrust Coin Geleceği
Braintrust Coin Geleceği

BTRST coin geleceği hakkında, birçok uzman analizin değerlendirmesini özetleyebiliriz. Bu analizlerin sonucunda BTRST coin konusunda şimdilik temkinli bir tutum izlemekte fayda olduğu tespiti ağırlık kazanıyor.

BTRST coin para birimi daha çok yeni olmasıyla biliniyor. Projesi değerlendirildiğinde bu kripto paranın geleceğine dair BTRST ağının performansı da hesaba katılarak gelişme öngörüsünde bulunuluyor.

BTRST coin geleceğine dair öngörü ve gelecek yorumlarını özetlemek gerekirse ihtiyatlı olmakta fayda bulunduğu görülüyor. Henüz yeni bir kripto para birimi özelliği taşıyan Braintrust platformunun ileriki süreçte göstereceği performans, daha sağlıklı bir değerlendirme yapmaya yarayacaktır.

Kripto ve Dijital Dünya İlgisi

Kripto para birimleri, NFT’ler ve bunlardan oluşan dijital dünya milyonlarca insanın ilgisini çekmesiyle biliniyor. Ancak bu dünyada kazanç garantisi olmadığı gibi belli başlı risk ve tehlikeler de mevcut bulunmaktadır.

Bugün bir heyecan ve kazanma hırsıyla ortaya çıkan dijital yatırım eğilimi çok geçmeden kayıpla da sonuçlanma ihtimalini içinde barındırmaktadır. Aksi durumda beklendiğinden daha fazla kazancı da beraberinde getirebilmektedir.

Risk ve tehlikelerin de fazlasıyla bulunduğu dijital ekonomi dünyası bir furyaya dönmüş durumda öne çıkmakla birlikte hala ciddi şüphelerle de yaklaşılan bir mecra özelliği taşımaktadır.

Braintrust konusu üzerinde dururken kripto dünyasına olan ilgiye de dikkat etmekte fayda görünüyor. Pek çok yeni kavramın ve para biriminin bulunduğu kripto dünyası, bu karmaşık haliyle kullanıcıları, iyi bir araştırma yaptıktan sonra yatırım adımı atmaya yöneltiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir