Bitcoin Ajandası

BTC Fiyatı O Direnci Kırdı! Olumlu İşaretler Göstermeye Devam Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. BTC Fiyatı O Direnci Kırdı! Olumlu İşaretler Göstermeye Devam Ediyor!

BTC Fiyatı O Direnci Kırdı! Olumlu İşaretler Göstermeye Devam Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

BT fiyatı 45 bin dolar düzeyindeki direncini kırmasının ardından yeni bir yükseliş trendi başlattı. Şimdilerde 45 bin 500 dolar bandının ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem gören Bitcoin, Kraken borsasındaki dolar paritesinde 45 bin 200 dolar civarındaki destekle yükseliş ternd çizgisine sahip. Ünlü analist Aayush Jindal’a göre BTC/USD paritesi artışını sürdürebilir. Üstelik 48 bin dolarlık direnç bölgesini dahi kırarak üstünden işlem görebilir.

BTC Fiyatı 47 Bin 500 Dolar Direncini Kırdı!

iyatı 47 Bin 500 Dolar Direncini Kırdı!
iyatı 47 Bin 500 Dolar Direncini Kırdı!

En güncel piyasa verilerine göre BTC fiyatı 43 bin 500 dolar seviyesini aşarak yeni bir destek tabanı oluşturdu. Yaşanan bu gelişmenin ardından yeni bir yükseliş seyri başlarken, 45 bin dolarlık direnç kilit seviyesi de temizlenmiş oldu. Bitcoin’in çizdiği bu pozitif grafik daha büyük yükselişler için bir kapı aralamak olarak değerlendirilirken, 47 bin dolar bandını aşarak 47 bin 650 dolar zirvesine yerleşti. BTC fiyatı şimdilerde kazandığı bu değeri pekiştirmeye çalışıyor.

İşte Analistin Beklediği Yeni Seviyeler!

Ünlü analist Aayush Jindal’a göre Bitcoin’de beklenen bir sonraki seviye 49 bin 200 dolar civarı olabilir. Bu türden bir yükseliş daha büyük kazanımlar için bir işaret olarak değerlendirilebilir. Bitcoin’in 47 bin 500 dolar direncini geçememesi halinde de aşağı yönlü bir düzeltme bekleyen analist, bu yöndeki acil bir destekle 46 bin 800 dolar bölgesine yakın olabileceğine dikkat çekti.

Diğer yandan bir sonraki beklenen büyük destek seviyesi olarak 46 bin 350 dolardan bahseden analist Jindal, ana desteğin 46 bin dolar seviyesi olduğunu ya da son yükseliş trendinin yüzde 50 fib geri çekilmesine yakın olduğunu belirtti. Ayrıca 46 bin doların altındaki bir kırılmanınsa fiyatı 45 bin dolara çekebileceğini de ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir