Bitcoin Ajandası

BTC Fiyatı Yükseliş Seyrinde: Teknik Göstergeler Ne Gösteriyor?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. BTC Fiyatı Yükseliş Seyrinde: Teknik Göstergeler Ne Gösteriyor?

BTC Fiyatı Yükseliş Seyrinde: Teknik Göstergeler Ne Gösteriyor?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Bitcoin fiyatı 29 bin 350 dolarlık destek seviyesinin bir hayli üzerinde seyrederken, yeni bir yükseliş ivmesi başlatmasıyla dikkat çekti. Bu doğrultuda 30 bin dolarlık direnç bölgesini de aşan BTC fiyatı yükseliş seyrinin ne kadar daha devam edeceği merak konusu oldu.

BTC Fiyatı Yükseliş Trendine Girebilir

BTC Fiyatı Yükseliş Trendine Girebilir
BTC Fiyatı Yükseliş Trendine Girebilir

Bitcoin 29 bin 350 dolar kilit destek seviyesinin üzerine çıkmasının ardından 30 bin dolarlık direnç seviyesini de aşmasıyla dikkatleri üzerine topladı. BTC fiyatı yükseliş seyri başlatması beraberinde birçok soru işaretini getirirken, uzman analist Aayush Jindal bazı teknik analizlerde bulundu. Jindal’a göre BTC fiyatı 30 bin doların üzerinde net bir hareket gösterdi. BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 29 bin 700 dolara civarındaki dirençle kritik bir düşüş çizgisinin üzerinde kırılma yaşandı.

Net Bir Hareket 32 bin 400 Dolara İşaret Edebilir

Diğer yandan Jindal’a göre teknik göstergeler BTC fiyatının anlık bir direnç seviyesi olan 31 bin 180 dolar seviyesine yakın olduğunu gösteriyor. Bir sonraki direnç seviyesinin de 31 bin 650 dolar civarında olduğunu söyleyen uzman analist, bu seviyenin üzerindeki net bir hareketle yeni bir yükseliş trendinin başlamasına yol açabileceğini söyledi. Bu durumda BTC fiyatı için beklenen seviye 32 bin 400 dolarlık direnç seviyesi olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir