Bitcoin Ajandası

Bu 11 Altcoin Yatırımcıları için Dev Gelişmeler
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu 11 Altcoin Yatırımcıları için Dev Gelişmeler

Bu 11 Altcoin Yatırımcıları için Dev Gelişmeler

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Duyumlara göre John McFee, bir İspanyol hapishanesinde hapsedilmişken intihara kalkıştı. Sonrasında ölüm haberi alınmasıyla bu derinden üzücü haberin yanı sıra altcoin piyasası büyüme işlemini 11 altcoin de olmak üzere dev gelişmeler devam ediyor.

Bu 11 Altcoin Yatırımcıları için Dev Gelişmeler
Bu 11 Altcoin Yatırımcıları için Dev Gelişmeler

Binance’de Dev Gelişmeler

Önde gelen kripto para borsalarından olan Binance, NFT pazarını resmen başlatarak geçtiğimiz dönemlerde önemli bir hacim kazanarak Fungible Token (NFT) pazarında artan popülaritesinin ortasında gelme aşamasına geçti.

Theta’daki ekiplerin, Theta mainnet 3.0’ın yayınlanmasına yönelik yavaş yavaş ilerleme kaydedilirken Theta kısa süre önce bir tweet ile Guardian Node v3.0.2’nin yayınlandığını duyurarak dikkatleri çekti. Bu gelişmelere göre Theta mainnet 3.0’ın dağıtımlarında çok önemli bir adım gerçekleştiği ve bugün kripto haberlerine konu edilmesi için değerli olduğunu öne sürdü.

Secret Network ve Terra’nın yaptığı birliktelikle bugün kripto haber grubunda bir başka heyecan verici parça oluştuğunu açıkladı. Twitter’da Secret Network, her iki ağda varlıklar için bir köprü görevi görerek “Secret Terra bridge”in duyurusunu yaptı.

Zilliqa ağında yerel kripto para birimi olan ZIL, artık önde gelen kripto platformlarından biri olan Crypto.com’da bulunurken bu, altcoin erişilebilirliği daha fazla kişi ve bölgeye genişlediği için tüm ZIL yatırımcıları için iyi bir ilerleme olarak görülüyor.

Altcoin Projesi Loopring’in L2 Likidite Madenciliği Canlı Yayına Geçiyor

Ölçeklenebilirlik konusunda popüler olan Ethereum zkRollup protokolü olan Loopring, L2 Likidite Madenciliğinin artık yayında olduğunu duyurarak yeni tur (yani 10. tur) 24 Haziran tarihinde başlanıldığını duyurdu. Yatırımcılar, AMN LP’ler ve sipariş defteri MM’leri kazanmak için daha fazla yollar olabileceğini dile getiriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir