Bitcoin Ajandası

Bu 11 Altcoin’de Kayıp Siliniyor, Artış Yaşanıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu 11 Altcoin’de Kayıp Siliniyor, Artış Yaşanıyor!

Bu 11 Altcoin’de Kayıp Siliniyor, Artış Yaşanıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1726 0

Piyasada değeri sıralamasında en fazla değer artışı yaşayan altcoin Harmony olarak kayıtlara geçti. 11 Altcoin’de kayıp silinirken, değer kazanan diğer altcoinler ve kripto para borsasının detaylarına bitcoinajandasi.com olarak bakalım.

11 Altcoin’de Kayıp! Bu Projeler Hafta Sonunda Değer Artışı Gösterdi!

Sonunda Değer Artışı Gösterdi!
Sonunda Değer Artışı Gösterdi!

Piyasa değeri sıralamasında ilk 100’e giren kripto para birimlerini incelediğimizde, birçok altcoinin hafta sonunda değer kazandığını görüyoruz. Bu dijital varlıklar arasında en çok değer artışı kaydeden 11 altcoin ise yüzde 22’lik bir artışla Harmony olarak belirlendi. Merkezsiz uygulamaların (DApp) tasarlanması ve kullanımını daha basit bir hale getirilmesi için geliştirilen blok zinciri platformu Harmony, yakın tarihte token ekonomisinin en yeni verilerini paylaştı.

En çok değer artışı kaydeden ikinci altcoin yüzde 21.37’lik artışla Waves olarak belirlendi. Waves tıpkı Harmony gibi DApp, akıllı sözleşmeler ve bunun gibi çeşitli kullanımları desteklemek adına tasarlanmış olan bir projedir.

Sıralamada en çok değer kazanan üçüncü kripto para birimiyse Cosmos’tur. Yüzde 15.22 oranında değer kazanan Cosmos (ATOM), blok zinciri endüstrisinin en kritik sorunlarını çözüme kavuşturan bir platform olarak bilinir. Bu platform, yakın bir tarihte bünyesine OmniFlix’in dahil olduğunu duyurmuş ve mainnet tanıtımını da gerçekleştirmişti. Bunun dışında özel kodlama dersi de vermeye çalışan Cosmos’tan sonra en çok değer kazanan altcoinler şunlar oldu:

  • Yüzde 14.4 oranla AAVE
  • Yüzde 12.94 oranla Polkadot (DOT)
  • Yüzde 13.47 oranla Fantom (FTM)

Bugünün Yükseliş Bandındaki İsim Terra!

LUNA adıyla da bilinen kripto para birimlerinden Terra, yüzde 12.65 oranında değer artışı kaydetti. Değer artışı konusunda dünkü kapanış listesinin ilk sıralarında yer alan bu coin, bugünkü grafikte de yeşil renkli seyir izliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir