Bitcoin Ajandası

Bu 2 Altcoin Muazzam Büyüme için Hazır!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu 2 Altcoin Muazzam Büyüme için Hazır!

Bu 2 Altcoin Muazzam Büyüme için Hazır!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Pantera Capital, bu 2 altcoin muazzam büyüme gösterirken projelerinde neden boğa eğilimli olduğu da detaylandırıldı.

Pantera ortağı Paul Veradittakit, 2 altcoin muazzam büyüme için hazırken, yatırımcılar için yazdığı son mektupta rakip akıllı sözleşme platformları içerisinden merkezi olmayan finans kapsamında değerlendirdi. DeFi kilitlenen toplam değerin (TVL) sadece %63’ünü oluşturan Ethereum’un pazar payını piyasadan kaldırdığını öne sürüyor.

2 Altcoin Muazzam Büyüme için Hazır!

2 Altcoin Muazzam Büyüme için Hazır!
2 Altcoin Muazzam Büyüme için Hazır!

Paul Veradittakit, Ethereum içerisinde daha hızlı ve daha ucuz bir alternatif seçenek olmayı hedefleyen Solana kapsamında (SOL), ekosistem içerisinde artış gösteren proje sayısıyla özellikle 2022 yılında büyümeye hazır olduğunu dile getirdi. Paul Veradittakit konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Eşsiz işlem hacmi sunan Solana, inanılmaz bir 2021 gördü. Nisan 2020’de işlem görmeye başladığında 0,22 ABD dolarına kıyasla Kasım’da 15 milyar dolarlık en yüksek TVL’ye ve 260 dolarlık en yüksek fiyata ulaştı. Solana topluluğundaki son faaliyetler (lansmanlar dahil), Merkezi olmayan sosyal medya ve oyun için devasa fonlar, ekosistemin önümüzdeki yıl muazzam bir şekilde büyümeye devam edeceğini gösteriyor.”

Blockcchain’ler Arasında Transferini Sağlayan Rainbow Bridge

Paul Veradittakit, Nisan ayı içerisinde kripto paraların Blockcchain’ler arasında karşılıklı transfer işlemini uygulayan Rainbow Bridge’i başlatan Near’ın da patlamaya hazır olduğunu dile getirdi. Paul Veradittakit konu içerisinde açıklamalarına şunları söyledi:

“NEAR’ın Rainbow Bridge’i gibi (çok farklı ağlar arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan) köprüler, likiditeye erişimi genişleterek ve dijital varlıkların daha kolay birleştirilebilirliğini sağlayarak Ethereum olmayan ekosistemlerin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak. NEAR’daki Aurora gibi Ethereum sanal makine (EVM) platformları, Ethereum tabanlı DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) diğer zincirlerde başlatılmasını her zamankinden daha kolay hale getirerek DeFi içinde zincirler arası etkileşimi artırıyor.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir