Bitcoin Ajandası

Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazır!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazır!

Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazır!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Bloomberg Technology’den Emily Chang ile yeni bir röportaj gerçekleştiren Matt Hougan, Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) konusunda yükselişe geçtiğini söyleyerek 3 altcoin patlamaya hazır yorumunu yaptı. Matt Hougan konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

“3 altcoin patlamaya hazır ve bence Ethereum ve diğer Katman 1 çözümleri üzerine inşa edilmiş bu tür bir Kambriyen aktivite olarak göreceğiz. Bence yatırımcılar Ethereum’a bakacaklar, Solana’ya bakacaklar, Poligon’a bakacaklar.”

3 Altcoin Patlamaya Hazır!

3 Altcoin Patlamaya Hazır!
3 Altcoin Patlamaya Hazır!

Matt Hougan, Bitcoin yatırımcılarından artık lider kripto para birimlerinden ötesine baktığını söyledi ve Matt Hougan konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

“2020, 2021’de varlıklarını Bitcoin’e koyan birçok yatırımcının kriptoda sadece Bitcoin’den daha fazlası olduğunu anlamaya başladığını görüyoruz. Gelecek yıl için en büyük hikaye varsa, o diğer her şey olacak. Merkezi olmayan finans (DeFi) olarak kripto, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) olarak kripto, web 3,0 olarak kripto, meta veri deposu olarak kripto olacak. Yatırımcılardan duyduğumuz şey bu. Bitcoin’in ötesinde ne var? 2022 için en iyimser olduğum konu bu.”

Bitcoin ve Ethereum Arasında Seçim Yapmak

Ünlü yönetici, Bitcoin ve Ethereum ikilisi arasında da seçim yapmak zorunda kalırsa, ikinci en büyük kripto para birimini seçeceğini söyledi. Matt Hougan konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

“Ben Ethereum tarafındayım… Tüm çocuklarımı eşit derecede seviyorum ama beni sıkıştırırsanız, Ethereum yılın varlığıydı. Gelecekte bunu oynamaya devam edeceğine dair makul derecede bir güvenim var. Şu anda bu Blockchain’in içinde ve çevresinde çok fazla olumlu aktivite oluyor.”

Altcoinlerle ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için https://bitcoinajandasi.com/altcoin-nedir-nasil-alinir-karli-mi/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir