Bitcoin Ajandası

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Animoca’nın varlıklarında bundan sonrası için AAX tarafından 3 altcoin yatırımcılarına uygun listeleme yapıldı. AAX kripto borsası temsilcileri tarafından da paylaşıma alınan resmi duyuruya göre, varlık dizisine blockchain tabanlı oyun segmentinin üç sıcak tokeninde eklenme uygulandı.

Bahsedilen tokenlere, sahiplerine, öncü bir “play to earn” geliştirme stüdyosu olan Animoca Brands tarafından 3 altcoin yatırımcılarına da müjde uygulanacak yeni oyunlarda premium işlevlerin ve diğer sınırlı araçların kilidini açma hakları verecek şeklinde ayarlanması da uygulanmış.

3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde

3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde
3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde

Animoca’nın varlıkları bundan sonrasında AAX tarafından listeme uygulamasında bulunuldu. AAX kripto borsası temsilcileri ile paylaşıma alınan resmi duyuruya göre, varlık dizisine blockchain tabanlı oyun segmentinde üç sıcak token olarak eklendi. Bahsedilen tokenler, sahipleri üzerine öncü bir “play to earn” geliştirme stüdyosu olan Animoca Brands, yeni oyun piyasaları kapsamında premium işlevlerinde diğer sınırlı araçlar üzerinden de kilidini açma hakları veriliyor.

Birinci eklemelerde ise REVV tokeni, hem REVV Motorsport olarak hem de REVV Racing merkezi olmayan uygulamalar ile ana yardımcı program tokeni olarak hizmet kapsamaktadır. Ethereum tabanlı (ERC-20) bir varlık olarak da AAX’in spot işlem paketine ikinci eklemeyer yer alıyor. Ayrıca The Crazy Kings ve Crazy Defense Heroes oyunlarının bir yardımcı programı olan TOWER gelmektedir.  

Üçüncü Token Olan GMEE

TOWER, bu oyun kapsamında görülen tüm meraklıların oyun içi öğeler satın alması ihtimaline yönelik de platform ücreti ödemesine ve yönetim referandumlarına katılmasına izin vermektedir. Ayrıca AAX, oyun tokenleri için en iyi platform olarak kendisini sağlamlaştırırken, üç airdrop duyurusunda da bulundu. Üçüncü token olan GMEE, GAMEE mobil oyun ekosistemlerinden temel varlığı olarak hizmet etmek üzere tasarlanarak oyuncuların GAMEE Arc8 platformunda yer alan bütün turnuvalara katılmasına ve GAMEE değiştirilemez tokenleri almasına izin verecek şekilde düzenlenmiştir.

AAX’in araştırma ve strateji başkanı Ben Caselin, REVV, TOWER ve GMEE’nin arkasında bulunan stüdyo olan Animoca Brands’in gerçekleştirdiği vizyon ve ilerlemeden etkilenirken şu şekilde konuşuyor:

“Animoca Brands’i diğerlerinden ayıran şey, hem yerleşik hem de yeni nesil oyuncuların, girişimcilerin, içerik oluşturucuların ve geliştiricilerin yaratıcı olabileceği, kimlik oluşturabileceği, mülkiyeti güvence altına alabileceği ve gerçek dünyayla sanal mikro ekonomilere katılabileceği bir ortam oluşturmaya yönelik kanıtlanmış taahhütleridir.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir