Bitcoin Ajandası

Bu 4 Altcoin Arasında Yüzde 1.800 Yapan Bile Var!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu 4 Altcoin Arasında Yüzde 1.800 Yapan Bile Var!

Bu 4 Altcoin Arasında Yüzde 1.800 Yapan Bile Var!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Piyasa değerlerinden bağımsız analiz uygulandığında CoinMarketCap’te listelenme aşamasından sonra 4 altcoin arasında son 24 saatte oldukça büyük yükseliş görüldü.

Bu 4 altcoin arasında çok değer kazancına sahip olan coin, Ethereum Blockchain’inde gelişim gösteren deneysel bir yield farming/kâr paylaşımı protokolü olan Multi-Farm Capital’in MFC tokenı oldu. MFC, son 24 saatte yüzde 1.837 yükseliş gördü. MFC, bu ayın başlarında V2 sözleşmesine geçiş yapıldı. Ayrıca, yakın zamanda atılan bir tweet’te 570 bin dolarlık farming hazinesinin piyasa değerinden daha yüksek bir bölümü kapladığına dair bilgiler paylaştı.

Bu 4 Altcoin Arasında Rekabet

Bu 4 Altcoin Arasında Rekabet
Bu 4 Altcoin Arasında Rekabet

İkinci coin olarak internet üzerinden dijital alışverişler ve ödemeler için kullanılabilen bir kripto para olarak piyasaya gösterilen PAPPAY (PAPPAY) yüzde 631’lik yükseliş gördü. Üçüncü sırada, %555’lik bir yükseliş ile kullanıcılara takas, ticaret, farming, staking ve daha fazlası için merkezi olmayan bir cüzdan oluşturma üzerine yoğunlaşan Capital Finance’in CAP tokenı yer alıyor. Capital Finance’in sosyal medya hesabı süresinde sessiz görünerek ön planda kaldı. CAP’in arkasında bulunan ekip son tweet’i 31 Ekim tarihinde atarken PAPPAY, ağ üzerindeki gelişmelerden söz etmeden fiyatta görülen yükseliş/düşüşe yönelik paylaşımlarda bulunuyor.

Kripto paraların yükselişi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmek için https://bitcoinajandasi.com/kripto-para-ne-zaman-yukselir/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Ani Yükseliş Yaşayanların Ani Düşüş Yaşaması

Son olarak, kendisini dünyanın her yerinden her yatırımcı için “tek durak noktası” oluşturan bir dizi FinTech aracı olarak tanımlayan KickToken (KICK) %528 değer kazancı gördü. KICK, dün, Binance Smart Chain’e (BSC) taşındıkları an da haberini verdi ve BSC, düşük işlem ücretleriyle tercih edilen bir ağ olarak piyasaya sürüldü. Son olarak, bahsedilen tokenların pek bilinmeyen tokenlar olduğu ve ani yükseliş yaşayanlara göre de ani düşüş yaşamasının her zaman olasılıklar içerisinde olduğunu belirtmekte fayda var.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir