Bitcoin Ajandası

Bu 5 Altcoin En İyi Metaverse Oyun Coin’leri!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu 5 Altcoin En İyi Metaverse Oyun Coin’leri!

Bu 5 Altcoin En İyi Metaverse Oyun Coin’leri!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Oyun firmaları genel anlamda kendilerini, metaverse’i hayatımın bazı noktalarında kalıcı bir parça yapmaya adamış duruyorlar. Uzman Calev Ford’a göre ise Bloktopia, Decentraland, The Sandbox, Highstreet, MetaHero en iyi metaverse oyun coin konumunda.

Dijital dünya içerisinde “metaverse” terimi son zamanlara göre çok fazla ilgi görmeye başladı. Facebook ve Epic Games gibi fütüristik bir ortama göre odaklanan birkaç büyük teknoloji şirketi ile bu kelime, çevrimiçi tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ederken bu bağlamda, bu yıl yükselme potansiyeline sahip 5 en iyi oyun metaverse coin projesini inceliyor uzman.

En İyi Metaverse Oyun Coin’leri!

En İyi Metaverse Oyun Coin’leri!
En İyi Metaverse Oyun Coin’leri!

En iyi metaverse oyun coin listesinin ilk sırasında ise Bloktopia var, Bloktopia’daki NFT, sanal emlak ve reklam yoluyla gelir elde eden REBLOK, ADBLOCK ve JOBE biçiminde gelişme sağlıyor. Uzmana göre, BLOCK tokenleri gelir için harika bir fırsat yaratırken ikinci listede Decentraland, Ethereum ağı üzerine inşa edilen ilk metaverse platformlarından biri olmaya başladı. Proje, bireyler üzerinden sınırlı sayı içerisinde oyun içi arsalardan satın almalarına izin vermeye devam ediyor. Ayrıca mal sahibi bu durumda, MANA’yı kâr olarak kazanabilir, geliştirebilir ve satışa da sunabilir.

Üçüncü olarak ise oyuncuların daha sürükleyici bir deneyim sahibi olabilmeleri için oyun içi arazi ve mülk satın alım ve satış işlemlerini kendi NFT pazarına sahip, kullanıcı tarafından oluşturulabilen bir platform olan Sandbox oldu. Platform içindeki işlem, yerel tokeni SAND aracılığıyla yapılır.

Gelecekte NFT’ler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için; https://bitcoinajandasi.com/gelecekte-nft-nasil-kullanilacak/

Wolf Studio ile Ortaklık Kuran Kullanıcılar

Listede dördüncü sırada ise FOMO Ducks olarak tanınan oyun içi NFT karakterlerinden biri olan Highstreet, kullanıcıların gerçek hayatta bulunan eşyaları satın almaya ve satmasına ayrıca sahip olmasına izin veriyor. Ayrıca, kullanıcılar sadece oyunu oynama veya görevleri tamamlama olarak HIGH tokenleri kazanabilecekler. Beşinci olarak da MetaHero, platform 3B tarama ve modelleme teknolojisini bir meta veri deposuna getiriyor. Wolf Studio ile ortaklık kuran kullanıcılar, gerçek dünya üzerindeki varlıklarını metaverse için kolayca NFT’lere dönüştürmeye devam ediyor.  Platformlar içindeki işlemler için yerel token HERO kullanılır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir